Публікація

Хронологія подій у Миколаєві та Миколаївській області під час російсько-української війни: 22 квітня 2022 року

Протягом доби. В Миколаївській області поранення отримали 8 людей (https://t.me/mykolaivskaoblrada/1461)

 

Підсумок дня:*

Поранених цивільних – 8

 

Піротехніками ДСНС відпрацьовано 30 заявок, вилучено 8 вибухонебезпечних предметів (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/294189359556562)

 Близько 05:30. Внаслідок ракетного удару ракетою типу «Калібр», в мікрорайоні «Намив» м. Миколаєва, пошкоджено декілька багатоквартирних будинків, а також супермаркет, студія творчості та дитячий садок, які там розміщувались. Розбито близько 60 вікон, пошкоджено автівки та лінії електропередач. На території пляжного комплексу знищено непрацююче кафе, зруйновано дерев’яні будиночки (https://t.me/novostiniko/15517, https://t.me/novostiniko/15478, https://t.me/novostiniko/15495, https://t.me/novostiniko/15528, https://suspilne.media/231792-u-spalnij-rajon-mikolaeva-rosiani-vlucili-krilatou-raketou/, https://t.me/novostiniko/15551)

Протягом доби. Біля с. Новогригорівка Миколаївського району (за іншими даними біля с. Новокиївка Баштанського району), внаслідок детонації міни підірвався один з двох цивільних автомобілів, на яких дві сестри з дітьми разом з волонтером-водієм вибиралась з тимчасово окупованого Херсону. Одна жінка загинула, 9-річний хлопчик та 17-річна дівчина отримали мінно-вибухові травми та осколкові поранення. Дітей в лікарню Херсону доставили військові РФ. Чоловік, який вивозив людей, вважається зниклим без вісти (https://korabelov.info/2022/04/243537/detej-kotorye-podorvalis-na-mine-russkie-voennye-zavezli-v-bolnicu-hersona/, https://suspilne.media/232050-na-mikolaivsini-dvi-ditini-otrimali-poranenna-cerez-detonaciu-mini/, https://t.me/pgo_gov_ua/3810)

Протягом доби. В Миколаївській області поранення отримали 12 людей, в тому числі і 2 дітей (https://t.me/mykolaivskaoblrada/1487).

 

Підсумок дня:*

Вбитих цивільних – 1

Поранених цивільних – 14

Пошкоджених будинків – 3 (щонайменше)

Протягом доби піротехніки ДСНС відпрацювали 18 звернень та вилучили 2 боєприпаси (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/294792009496297).

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви володієте інформацією про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму, щоб покращити якість документування злочинів, і, відповідно, якість доказів для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • вбивство, поранення цивільних;
 • вбивство, поранення медичного персоналу;
 • вбивство, поранення волонтерів;
 • пошкодження, знищення об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення медичних об’єктів (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення культурних, навчальних об’єктів;
 • пошкодження, знищення об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо);
 • побиття, зґвалтування, каліцтво;
 • утримання у заручниках;
 • пересування у населених пунктах ворожої техніки та її застосування/використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях;
 • артобстріл, авіаобстріл;
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів із стрілецької зброї;
 • привласнення майна цивільних осіб;
 • інше.

 

Особливо ми будемо раді бачити оригінальні фото та відео (без обробки та не із соцмереж), із яких можна отримати мета-дані.


*Інформація, відображена у категорії “Підсумок дня”, відповідає зібраним нами даним на момент публікації, потребує доповнення та уточнення.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: