Публікація

Хронологія подій у Миколаєві та Миколаївській області під час російсько-української війни: 17-18 квітня 2022 року

17 квітня 2022 року

 Вранці. Внаслідок обстрілів військових РФ, в мікрорайоні «Соляні» м. Миколаєва, пошкоджено житлові приватні будинки. Пошкоджено електричну підстанцію, внаслідок чого два мікрорайона залишилось без світла (https://t.me/novostiniko/14831, https://t.me/novostiniko/14840, https://t.me/tpnik/6038, https://suspilne.media/229641-u-mikolaevi-poskodzena-pidstancia-dva-rajoni-mista-bez-svitla/)

За добу на Миколаївщині поранення отримали 13 людей (https://t.me/mykolaivskaoblrada/1341)

 

Підсумок дня*:

Поранених цивільних – 13

Пошкоджених будинків – 7 (щонайменше)

Піротехніками ДСНС по м. Миколаєву відпрацьовано 8 адрес, за якими вилучено 2 вибухонебезпечних предмети (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/291520949823403)

 

18 квітня 2022 року

Вночі. Внаслідок обстрілу військових РФ з артилерії, виникла пожежа житлового будинку та складського приміщення магазину в Інгульському районі м. Миколаєва (https://t.me/novostiniko/15041)

Вночі. Внаслідок обстрілу військових РФ, зафіксовано пошкодження житлового будинку та господарських споруд в с. Лимани Миколаївського району (https://t.me/novostiniko/14980)

Протягом доби. Військові РФ з РСЗВ «Ураган» обстріляли касетними снарядами житлові квартали м. Очакова Миколаївської області. Жертв серед місцевого населення немає (https://t.me/mykolaivskaoblrada/1366, https://nikcenter.org/newsItem/67939)

Вдень. Внаслідок обстрілу військових РФ, в м. Снігурівка Баштанського району пошкоджено дитячий садок та Будинок творчості (https://t.me/novostiniko/14968)

За добу на Миколаївщині поранення отримали 10 людей (https://t.me/mykolaivskaoblrada/1367)

 

Підсумок дня*:

Поранених цивільних – 10

Пошкоджених будинків – 5 (щонайменше)

Піротехніками ДСНС відпрацьовано 27 заявок, за якими вилучено 30 вибухонебезпечних предметів (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/292107666431398)

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви володієте інформацією про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму, щоб покращити якість документування злочинів, і, відповідно, якість доказів для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • вбивство, поранення цивільних;
 • вбивство, поранення медичного персоналу;
 • вбивство, поранення волонтерів;
 • пошкодження, знищення об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення медичних об’єктів (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення культурних, навчальних об’єктів;
 • пошкодження, знищення об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо);
 • побиття, зґвалтування, каліцтво;
 • утримання у заручниках;
 • пересування у населених пунктах ворожої техніки та її застосування/використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях;
 • артобстріл, авіаобстріл;
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів із стрілецької зброї;
 • привласнення майна цивільних осіб;
 • інше.

Особливо ми будемо раді бачити оригінальні фото та відео (без обробки та не із соцмереж), із яких можна отримати мета-дані.


*Інформація, відображена у категорії “Підсумок дня”, відповідає зібраним нами даним на момент публікації, потребує доповнення та уточнення.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: