Публікація

Хронологія подій у Миколаєві та Миколаївській області під час російсько-української війни: 16 квітня 2022 року

 Близько 07:00. Внаслідок ракетного удару військових РФ, у Заводському районі м. Миколаєва повністю зруйновано та пошкоджено декілька багатоквартирних житлових будинки, в багатьох квартирах вибиті вікна. Два будинки не підлягають відновленю. Пошкоджено дитячий майданчик у дворі, лінію електропередач, приватні автівки. Щонайменше одна жінка отримала поранення (https://suspilne.media/229454-u-mikolaevi-pid-cas-raketnogo-obstrilu-postrazdali-bagatokvartirni-budinki/, https://t.me/novostiniko/14731, https://t.me/novostiniko/14747, https://nikcenter.org/newsItem/67847, https://t.me/novostiniko/14973)

Близько 07:00. Внаслідок ракетного удару військових РФ, у Заводському районі м. Миколаєва постраждала будівля дитячого садочка. Постраждалих немає (https://t.me/mykolaivskaoblrada/1292, https://t.me/novostiniko/14743)

В ніч на 16 квітня. Внаслідлок обстрілу військових РФ, в с. Шевченкове Миколаївського району повністю зруйновано та пошкоджено декілька приватних житлових будинки (https://t.me/novostiniko/14745)

Протягом доби. Внаслідлок обстрілу військових РФ, в м. Снігурівка Баштанського району пошкоджено паркову інфраструктуру, будинки, пам’ятний монумент, цивільний легковий автомобіль (https://t.me/novostiniko/14746)

 Протягом доби. Внаслідок ракетного удару військових РФ, у Заводському районі м. Миколаєва виникло загорання складського приміщення та відкритої території. Пожежі були ліквідовані рятувальниками ДСНС (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/290889076553257)

За добу на Миколаївщині поранення отримали 11 людей (https://t.me/mykolaivskaoblrada/1325)

 

Підсумок дня*:

Поранених цивільних – 11

Пошкоджених будинків – 10 (щонайменше)

 

Піротехніками ДСНС відпрацьовано 21 адресу за якими вилучено 72 вибухонебезпечних предмети (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/290889076553257)

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви володієте інформацією про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму, щоб покращити якість документування злочинів, і, відповідно, якість доказів для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • вбивство, поранення цивільних;
 • вбивство, поранення медичного персоналу;
 • вбивство, поранення волонтерів;
 • пошкодження, знищення об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення медичних об’єктів (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення культурних, навчальних об’єктів;
 • пошкодження, знищення об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо);
 • побиття, зґвалтування, каліцтво;
 • утримання у заручниках;
 • пересування у населених пунктах ворожої техніки та її застосування/використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях;
 • артобстріл, авіаобстріл;
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів із стрілецької зброї;
 • привласнення майна цивільних осіб;
 • інше.

Особливо ми будемо раді бачити оригінальні фото та відео (без обробки та не із соцмереж), із яких можна отримати мета-дані.


*Інформація, відображена у категорії “Підсумок дня”, відповідає зібраним нами даним на момент публікації, потребує доповнення та уточнення.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: