Публікація

Хронологія подій у Миколаєві та Миколаївській області під час російсько-української війни: 1-2 квітня 2022 року

01 квітня

 Протягом дня. В Галицинівській територіальній громаді Миколаївського району, внаслідок обстрілів військовими РФ виникла пожежа на відкритій території (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/281466264162205)

Протягом доби. на Миколаївщині поранення отримали 14 людей, дітей серед постраждалих немає (https://t.me/mykolaivskaoblrada/826)

 

Підсумок дня:*

Поранених цивільних – 14

Пошкоджених будинків – 2

Протягом доби підрозділами ДСНС ліквідовано 4 пожежі внаслідок ворожих обстрілів: два житлові будинки у Баштанському районі, гараж у Миколаївському районі та відкрита територія в Галицинівській ТГ (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/281466264162205)

Протягом доби рятувальниками вилучено та знищено 40 вибухонебезпечних предметів. У своїй більшості це кумулятивні елементи касетних боєприпасів (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/281134157528749)

 

02 квітня

В першій половині дня. Внаслідок обстрілу с. Лимани Миколаївського району пошкоджено житловий будинок, є поранені мешканці (https://korabelov.info/2022/04/240784/opyat-obstrelyali-limany-est-ranenye/, https://t.me/novostiniko/13428)

Протягом доби. Внаслідок ракетного обстрілу, пошкоджено в с. Галицинове Миколаївського району будівлю заводоуправління Миколаївського глиноземного заводу (https://korabelov.info/2022/04/240942/ot-obstrela-rossijskih-okkupantov-postradalo-zdanie-zavodoupravleniya-ngz/)

Внаслідок обстрілів на Миколаївщині протягом доби поранено 8 осіб, серед яких 1 дитина (https://t.me/mykolaivskaoblrada/852)

 

Підсумок дня:*

Поранених цивільних – 8

Пошкоджених будинків – 1

 Протягом доби рятувальинками відпрацьована 29 заявок по вилученню вибухонебезпечних предметів після обстрілів, вилучено 22 ВНП (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/282075737434591)

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви володієте інформацією про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму, щоб покращити якість документування злочинів, і, відповідно, якість доказів для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • вбивство, поранення цивільних;
 • вбивство, поранення медичного персоналу;
 • вбивство, поранення волонтерів;
 • пошкодження, знищення об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення медичних об’єктів (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення культурних, навчальних об’єктів;
 • пошкодження, знищення об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо);
 • побиття, зґвалтування, каліцтво;
 • утримання у заручниках;
 • пересування у населених пунктах ворожої техніки та її застосування/використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях;
 • артобстріл, авіаобстріл;
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів із стрілецької зброї;
 • привласнення майна цивільних осіб;
 • інше.

Особливо ми будемо раді бачити оригінальні фото та відео (без обробки та не із соцмереж), із яких можна отримати мета-дані.


*Інформація, відображена у категорії “Підсумок дня”, відповідає зібраним нами даним на момент публікації, потребує доповнення та уточнення.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: