Публікація

Хронологія подій у Луганській області під час російсько-української війни. 4-6 серпня 2022 року

04 серпня 2022 року

Протягом доби. Правоохоронці зареєстрували 23 факти порушення звичаїв війни – руйнування цивільної інфраструктури. Так внаслідок обстрілів окупаційними військами рф було пошкоджено чи зруйновано будинок, квартири та гараж та автомобіль у м. Сєвєродонецьк. У Попасній зруйновано квартири, будинок та гараж. У м. Лисичанськ окупанти зруйнували споруди та складські приміщення одного з товариств. У Новотошківському, Мирній Долині та Рубіжному зруйновано квартири та будинок (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02Ft5jAWFVCmdMSexkbqR2ryUwkdu6jr9Hv1VYmAj9tuxYEWdxF9JC8Z8kvX3j1s61l).

Протягом доби. До баз розшуку внесено 2 викрадених у м. Новодружеськ та Сєвєродонецьк автомобілі (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02Ft5jAWFVCmdMSexkbqR2ryUwkdu6jr9Hv1VYmAj9tuxYEWdxF9JC8Z8kvX3j1s61l).

Протягом доби. Захоплено адміністративні будівлі міської військово-цивільної адміністрації та її 16 структурних підрозділів, комунальних установ та організацій й майно підприємства у м. Сєвєродонецьк, будівлі та споруди «Укрпошти» у містах Лисичанськ, Привілля та Новодружеськ (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02Ft5jAWFVCmdMSexkbqR2ryUwkdu6jr9Hv1VYmAj9tuxYEWdxF9JC8Z8kvX3j1s61l).

Протягом доби. Поліцією зареєстровано повідомлення про мародерство з магазину у м. Лисичанськ (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02Ft5jAWFVCmdMSexkbqR2ryUwkdu6jr9Hv1VYmAj9tuxYEWdxF9JC8Z8kvX3j1s61l).

 

Підсумок дня*:

Пошкоджених будинків – 23

 

05 серпня 2022 року

Протягом доби. До поліції надійшло 18 повідомлень від мешканців міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне та Попасна, внаслідок ворожих обстрілів були зруйновані або частково пошкоджені квартири та приватні домоволодіння (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid032pP5oAzxkDFvgXcESxvThkFFAKLK7LqCuVHPx4VwtE3q7t3nKCuQkj9RNyYxntcul).

Протягом доби. До поліції надійшло 6 повідомлень про захоплення окупаційними війська рф адміністративних будівель, які розташовані на території Луганщини (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid032pP5oAzxkDFvgXcESxvThkFFAKLK7LqCuVHPx4VwtE3q7t3nKCuQkj9RNyYxntcul).

Протягом доби. До поліції надійшло 2 повідомлення про незаконне проникнення до житла: окупанти провели незаконний обшук у квартирі у м. Лисичанськ та проникли до квартири сєвєродончанина, де продовжують мешкати (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid032pP5oAzxkDFvgXcESxvThkFFAKLK7LqCuVHPx4VwtE3q7t3nKCuQkj9RNyYxntcul).

Протягом доби. До поліції надійшло 1 повідомлення щодо незаконного заволодіння автотранспортом (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid032pP5oAzxkDFvgXcESxvThkFFAKLK7LqCuVHPx4VwtE3q7t3nKCuQkj9RNyYxntcul).

 

Підсумок дня*:

Пошкоджених будинків – 18

 

06 серпня 2022 року

Протягом доби. Внаслідок обстрілів окупаційними військами рф пошкоджено квартири, будинок, приміщення та майно підприємства у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid025XD1YC4PUZe8UeSKTimCZSDA2zmxz45boZgaQAt5mMpXoUbsBLkW5fxdmj7Cpfial)

Протягом доби. Поліцією зареєстровано 1 факт захоплення адміністративної будівлі у м. Лисичанськ (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid025XD1YC4PUZe8UeSKTimCZSDA2zmxz45boZgaQAt5mMpXoUbsBLkW5fxdmj7Cpfial).

Протягом доби. Поліцією зареєстровано 4 факти мародерства з квартир та будинків у містах Лисичанськ, Сєвєродонецьк та с. Олександрівка Сєвєродонецького району (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid025XD1YC4PUZe8UeSKTimCZSDA2zmxz45boZgaQAt5mMpXoUbsBLkW5fxdmj7Cpfial).

Підсумок дня*:

Пошкоджених будинків – 6

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви маєте інформацію про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму для засвідчення воєнних злочинів – обґрунтованість і якість доказів потрібні для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності в Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • убивство, поранення:
 • цивільних осіб
 • медичного персоналу
 • волонтерів
 • пошкодження чи знищення:
 • об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі)
 • медичних об’єктів (автівки, будівлі)
 • культурних, навчальних об’єктів
 • об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо)
 • побиття, зґвалтування, умисне завдання каліцтва
 • утримання в заручниках
 • пересування ворожої техніки та її застосування в населених пунктах / використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях
 • артобстріл, авіаобстріл
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів зі стрілецької зброї
 • привласнення майна цивільних осіб
 • інше.

 

Будемо вдячні за оригінальні фото й відеодокази воєнних злочинів (без оброблення та не із соцмереж), із яких можна отримати метадані

*Інформація, відображена в категорії «Підсумок дня», відповідає даним, зібраним на момент публікації, та потребує доповнення й уточнення

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: