Публікація

Хронологія подій у Луганській області під час російсько-української війни. 17-20 липня 2022 року

Чугуївська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Луганській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій 17-20 липня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

 

17 липня 2022 року

Протягом доби. Поліцейські зареєстрували7 зверненьщодо зникнення осіб без вісті (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid022TQHau5aRJ57W96qQUtFPk8tW9fRGpYaQhKKRtV2esXWtX7zHWp2euZ1ix8iENvYl).

Протягом доби. Поліцейські зареєстрували1 звернення щодо незаконного заволодіння транспортним засобом (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid022TQHau5aRJ57W96qQUtFPk8tW9fRGpYaQhKKRtV2esXWtX7zHWp2euZ1ix8iENvYl).

 

18 липня 2022 року

Протягом доби. Поліцейські зареєстрували13 повідомлень за фактами незаконного заволодіння транспортними засобами (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02WvsrMeBVE5MahxqEZ1vJPCrKXRCgHh3JTise7Xi4Dib85Ve8zH5wxydzupdULmXpl).

Протягом доби. Поліцейські зареєстрували4 повідомлення про зникнення безвісти громадян (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02WvsrMeBVE5MahxqEZ1vJPCrKXRCgHh3JTise7Xi4Dib85Ve8zH5wxydzupdULmXpl). 

Протягом доби. Поліцейські зареєстрували3 повідомлення за фактами захоплення держбудівель (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02WvsrMeBVE5MahxqEZ1vJPCrKXRCgHh3JTise7Xi4Dib85Ve8zH5wxydzupdULmXpl).

Протягом доби. Поліцейські зареєстрували1 повідомлення за фактом незаконного позбавлення волі, представниками НЗФ «лнр» чоловіка у м. Сорокине (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02WvsrMeBVE5MahxqEZ1vJPCrKXRCgHh3JTise7Xi4Dib85Ve8zH5wxydzupdULmXpl).

 

19 липня 2022 року

Протягом доби. Поліцейські зареєстрували 8 повідомлень про знищення або пошкодження, внаслідок обстрілів окупаційними військами рф, квартир та будинків мирних мешканців у містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Попасна та смт Тошківка. Також, внаслідок обстрілів окупантами пошкоджено приміщення державної служби у м. Сєвєродонецьк та будівлі підприємства у м. Рубіжне (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02meFAA43KfXvoqqHPe9FhVG6wgrRZTxkBMoC8EqzPaiECeiq3smj98eormZKoydgul).

Протягом доби. До поліції надійшло повідомлення про пошкодження 2 автомобілів у м. Сєвєродонецьк внаслідок обстрілу з боку окупаційних військ рф (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02meFAA43KfXvoqqHPe9FhVG6wgrRZTxkBMoC8EqzPaiECeiq3smj98eormZKoydgul).

Протягом доби. Поліцейські зареєстрували 5 повідомлень про захоплення адміністративних будівель, серед яких будівля школи та лікарні, у м. Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Новодружеськ (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02meFAA43KfXvoqqHPe9FhVG6wgrRZTxkBMoC8EqzPaiECeiq3smj98eormZKoydgul).

Протягом доби. Зареєстровано 6 повідомлень про незаконне заволодіння транспортними засобами (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02meFAA43KfXvoqqHPe9FhVG6wgrRZTxkBMoC8EqzPaiECeiq3smj98eormZKoydgul).

 

Підсумок дня*:

Пошкоджених будинків –11

 

20 липня 2022 року

Протягом доби. До поліції Луганської області надійшло 8-м повідомлень щодо незаконного заволодіння транспортними засобами на тимчасово окупованих територіях (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02pyz1FawWbTrTubN8q9zVN7ae9EUCE3Ai6jRyii6CBdwSuwLomFt5u7Z8jY7j87A1l).

Протягом доби. До поліції Луганської області 4-ри звернення про захоплення адміністративних будівель підприємств та нотаріальної контори (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02pyz1FawWbTrTubN8q9zVN7ae9EUCE3Ai6jRyii6CBdwSuwLomFt5u7Z8jY7j87A1l).

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви маєте інформацію про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму для засвідчення воєнних злочинів – обґрунтованість і якість доказів потрібні для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності в Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • убивство, поранення:
 • цивільних осіб
 • медичного персоналу
 • волонтерів
 • пошкодження чи знищення:
 • об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі)
 • медичних об’єктів (автівки, будівлі)
 • культурних, навчальних об’єктів
 • об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо)
 • побиття, зґвалтування, умисне завдання каліцтва
 • утримання в заручниках
 • пересування ворожої техніки та її застосування в населених пунктах / використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях
 • артобстріл, авіаобстріл
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів зі стрілецької зброї
 • привласнення майна цивільних осіб
 • інше.

 

Будемо вдячні за оригінальні фото й відеодокази воєнних злочинів (без оброблення та не із соцмереж), із яких можна отримати метадані

*Інформація, відображена в категорії «Підсумок дня», відповідає даним, зібраним на момент публікації, та потребує доповнення й уточнення

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: