Публікація

Хронологія подій у Луганській області під час російсько-української війни 16-18 серпня 2022 року

16 серпня 2022 року

Протягом доби. П’ятеро сєвєродончан, попаснянин та лисичанин повідомили про пошкодження або знищення їх квартир та автівки внаслідок обстрілів окупаційними військами рф (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid08qCwWZEcmvAKsErEo2dLGwfoKmbxgJb1Jeb5sPKhNRcyM1NkH56hYSr5gGMKfWtUl).

Протягом доби. До поліції надійшли повідомлення про незаконне заволодіння 23 легковими автомобілями, які знаходилися на території області (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid08qCwWZEcmvAKsErEo2dLGwfoKmbxgJb1Jeb5sPKhNRcyM1NkH56hYSr5gGMKfWtUl).

Протягом доби. До поліції надійшло 11 повідомлень щодо захоплення окупантами адміністративних будівель (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid08qCwWZEcmvAKsErEo2dLGwfoKmbxgJb1Jeb5sPKhNRcyM1NkH56hYSr5gGMKfWtUl).

Протягом доби. До поліції надійшло повідомлення сєвєродончанина про те, що невідомі зламавши двері проникли до квартири та вкрали побутову техніку та зареєстровані рушниці (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid08qCwWZEcmvAKsErEo2dLGwfoKmbxgJb1Jeb5sPKhNRcyM1NkH56hYSr5gGMKfWtUl).

 

Підсумок дня*:

Пошкоджених будинків – 7

 

17 серпня 2022 року

Протягом доби. В результаті артилерійських та ракетних обстрілів населених пунктів Луганщини зруйновано 15 об’єктів цивільної інфраструктури: приватні будинки та квартири мешканців Сєвєродонецька, Рубіжного, Попасної

(https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid0TxnGofLq1gFxkV5ATd6WWL78eGN4gBZ3VLWMouzTTho8ZVci2c3wRz2wX4zwYCYyl).

Протягом доби. Зареєстровано 4 звернення щодо незаконного заволодіння транспортними засобами (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid0TxnGofLq1gFxkV5ATd6WWL78eGN4gBZ3VLWMouzTTho8ZVci2c3wRz2wX4zwYCYyl)

Протягом доби. Встановлено факт захоплення адміністративних будівель й залізничних станцій та один факт мародерства з боку військових рф та нзф «лнр» (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid0TxnGofLq1gFxkV5ATd6WWL78eGN4gBZ3VLWMouzTTho8ZVci2c3wRz2wX4zwYCYyl).

 

Підсумок дня*:

Пошкоджених будинків – 15

 

18 серпня 2022 року

Протягом доби. До поліції Луганської області надійшло 13 повідомлень громадян про пошкодження або руйнування будинків та квартир внаслідок обстрілів окупаційними військами рф міст Сєвєродонецьк та Попасна, смт. Мирна Долина та Тошківка (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid0W4mZQ3P611XGVtF5BpRPWceZDkowA8e9PtU8uRqWfvwA4WpWfFBkaFXMWp4AN6gel).

Протягом доби. Зареєстровано 4 факти незаконного заволодіння автотранспортом з гаражів та території СТО у місті Сєвєродонецьк (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid0W4mZQ3P611XGVtF5BpRPWceZDkowA8e9PtU8uRqWfvwA4WpWfFBkaFXMWp4AN6gel).

Протягом доби. Надійшло повідомлення про незаконне захоплення представниками окупаційних військ рф приміщень державної служби у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid0W4mZQ3P611XGVtF5BpRPWceZDkowA8e9PtU8uRqWfvwA4WpWfFBkaFXMWp4AN6gel).

Протягом доби. Надійшло повідомлення про незаконне позбавили волі представників НЗФ «лнр» громадянина у м. Луганськ (тимчасово окупована територія) (https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid0W4mZQ3P611XGVtF5BpRPWceZDkowA8e9PtU8uRqWfvwA4WpWfFBkaFXMWp4AN6gel).

 

Підсумок дня*:

Пошкоджених будинків – 13

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви маєте інформацію про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму для засвідчення воєнних злочинів – обґрунтованість і якість доказів потрібні для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності в Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • убивство, поранення:
 • цивільних осіб
 • медичного персоналу
 • волонтерів
 • пошкодження чи знищення:
 • об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі)
 • медичних об’єктів (автівки, будівлі)
 • культурних, навчальних об’єктів
 • об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо)
 • побиття, зґвалтування, умисне завдання каліцтва
 • утримання в заручниках
 • пересування ворожої техніки та її застосування в населених пунктах / використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях
 • артобстріл, авіаобстріл
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів зі стрілецької зброї
 • привласнення майна цивільних осіб
 • інше.

 

Будемо вдячні за оригінальні фото й відеодокази воєнних злочинів (без оброблення та не із соцмереж), із яких можна отримати метадані

*Інформація, відображена в категорії «Підсумок дня», відповідає даним, зібраним на момент публікації, та потребує доповнення й уточнення

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: