Публікація

Хронологія подій у Херсоні та Херсонській області під час російсько-української війни: 14 березня 2022 року

Вранці. У Херсоні невідомі спалили будинок секретарки міськради. Очевидці розповіли, що біля її будинку в Антонівці бачили двох осіб, які розбили вікно і кинули щось важке усередину, після чого будинок спалахнув. Секретар міськради пов’язує такі дії у зв’язку зі своєю відмовою співпрацювати х російським окупаційними військами.

https://suspilne.media/220054-na-hersonsini-cerez-rosijsku-vijskovu-agresiu-timcasovo-ne-pracuut-dva-morskih-porti/

13.00. На площі Свободи біля приміщення Херсонської обласної державної адміністрації під час мирного мітингу місцевих мешканців проти окупації,  російські військові застосували проти митингувальників світлошумову гранату (https://t.me/jurnko/2388).

У смт. Білозерка Херсонської області під час мирного мітингу місцевих мешканців проти окупації, російські окупаційні війська вчиняли психологічний тиск, погрози фізичного насилля та здійснювали постріли у повітря та землю під ноги людям (https://t.me/suspilnekherson/9305).

На території Станіславської сільської територіальної громади відбувся обстріл з артилерії, внаслідок якого літню жінку було поранено.

https://suspilne.media/217579-u-stanislavskij-gromadi-na-hersonsini-pid-cas-obstrilu-poraneno-litnu-zinku/

https://www.facebook.com/100064562117837/posts/328493339312734/?d=n

У с. Посад-Покровське Чорнобаївкої ОТГ Белозерського району тривають обстріли населеного пункту російськими військовими. Є пошкодження житлових будинків. Пошкоджена газова магістраль. Інформація отримана з відкритого чату у Вайбер «Чорнобаївка офіційно».

У с. Суханове Милівської ТГ  внаслідок обстрілу російським військовими пошкоджено 35 лінію електромережі поблизу в зв’язку з чим на всій території громади відсутнє електропостачання та водопостачання.

https://www.facebook.com/khoda.gov.ua/posts/328730209288815

 

Підсумок дня*:

Вбитих цивільних – 0

Поранених цивільних – 5

Пошкоджених об’єктів – 11

Викрадено осіб – 0

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви володієте інформацією про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму, щоб покращити якість документування злочинів, і, відповідно, якість доказів для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • вбивство, поранення цивільних;
 • вбивство, поранення медичного персоналу;
 • вбивство, поранення волонтерів;
 • пошкодження, знищення об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення медичних об’єктів (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення культурних, навчальних об’єктів;
 • пошкодження, знищення об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо);
 • побиття, зґвалтування, каліцтво;
 • утримання у заручниках;
 • пересування у населених пунктах ворожої техніки та її застосування/використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях;
 • артобстріл, авіаобстріл;
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів із стрілецької зброї;
 • привласнення майна цивільних осіб;
 • інше.

Особливо ми будемо раді бачити оригінальні фото та відео (без обробки та не із соцмереж), із яких можна отримати мета-дані.

 


* Інформація, відображена у категорії “Підсумок дня”, відповідає зібраним нами даним на момент публікації, потребує доповнення та уточнення.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: