Публікація

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 травня 2022 року

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 3 травня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Джерело сайт ХПГ


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Руйнування у парку Горького, 3 травня 2022 року

Вночі з 2 на 3 травня 2022 року було пошкоджено підприємство на окружній дорозі в районі Роганського житлового масиву (https://t.me/kharkiv_1654/35990). Згодом стало відомо, що внаслідок пожежі одна людина загинула (https://t.me/c/1347456995/46069).

В ніч на 3 травня російські окупанти також знову обстріляли Золочів з боку тимчасово захопленої Козачої Лопані (https://t.me/suspilnekharkiv/12115 ). Було пошкоджено двадцять п’ять житлових будівель та поранено одну особу (https://t.me/tipichnoe_xtz/33057).

 

Наслідки ворожого обстрілу у Богодухівському районі, фото: Харківська обласна прокуратура

Вдень внаслідок обстрілу центру міста було пошкоджено будівлі в центральному парку ім. М. Горького (https://t.me/tipichnoe_xtz/33026?single). Внаслідок обстрілу виникла пожежа – згоріло два атракціони. Було також пошкоджено квітковий магазин у парку (https://t.me/truexanewsua/44971). Внаслідок того ж обстрілу було пошкоджено і будинок в центрі міста, в якому знаходився магазин «Смак» (https://t.me/c/1347456995/46135). Також постраждав стадіон «Динамо», було пошкоджене покриття та деякі будівлі стадіону (https://t.me/c/1347456995/46143).

За день двоє чоловік отримали поранення – 43-річна жінка та 46-річний чоловік (https://2day.kh.ua/ua/kharkow/pid-chas-obstrilu-kharkova-dvoye-lyudey-otrymaly-poranennya).


Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення):

Вбито щонайменше 1 людину.

Поранено щонайменше 3 осіб.

Пошкоджено не менше ніж 31 будівля (у тому числі було пошкоджено підприємство та парк).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: