Публікація

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 березня 2022 року

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 21 березня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Джерело сайт ХПГ


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


 

Пошкоджена школа на ХТЗ, 21 березня 2022 року, фото: t.me/truexanewsua

Вночі, 21.03.2022 року був обстріляний район м. Харкова Салтівка. Пошкоджено два будинки та інфраструктура у дворі житлового району (https://t.me/truexanewsua/35175https://t.me/c/1006836030/31999). Обстріляна школа №113 м. Харкова, будівля школи сильно пошкоджена (https://t.me/truexanewsua/35300). Також, вночі, піддався обстрілу Індустріальний район м. Харкова, в результаті влучання снарядів пошкоджено житлову багатоповерхівку (https://t.me/truexanewsua/35385).

Зранку, 21.03.2022 року знов обстрілювали Салтівку. Ударною хвилею було вибито стекла в декількох житлових багатоповерхівках (https://t.me/truexanewsua/35131). Також, зранку, окупаційні війська викрали Циркунівського сільського голову Сікаленко Миколу Васильовича з власного будинку (https://t.me/suspilnekharkiv/9960https://t.me/c/1347456995/41690).

Увечері 21.03.2022 року снаряд влучив у житлову багатоповерхівку в районі ХТЗ м. Харкова. Будівля сильно пошкоджена, повністю зруйновано під’їзд.

Протягом 21.03.2022 року район м. Харкова Салтівка піддавався обстрілам. Внаслідок обстрілів пошкоджена багатоповерхівка, повністю згоріли декілька квартир, рятівники встигли своєчасно ліквідувати пожежу та уникнули повної руйнації будівлі (https://t.me/truexanewsua/35393).

Також після влучання снаряду у двір на Салтівці було поранено чоловіка, його доставили до лікарні небайдужні цивільні харків’яни на цивільному транспорті (https://t.me/truexanewsua/3540).

Протягом 21.03.2022 року березня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС, Національного університету цивільного захисту України, Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування, а також волонтери та комунальники працювали над розчищенням завалів зруйнованих житлових будинків та адміністративних будівель.

Проводились пошукові роботи та розбирання завалів у Київському, Індустріальному та Шевченківському районах Харкова. Крім того, підрозділи ДСНС протягом дня здійснювали виїзди на гасіння пожеж житлових багатоповерхівок, приватних будівель та інших об’єктів, що були спричинені обстрілами. Пожежі виникали у Київському, Холодногірському, Слобідському, Московському та Індустріальному районах міста Харкова, а також Харківському, Богодухівському та Ізюмському районах області.

У інших районах області, де доба пройшла відносно спокійно, і ворог не завдавав обстрілів, підрозділи ДСНС реагували на пожежі, що сталися здебільшого на відкритих територіях та у природних екосистемах. Таких пожеж сталося 16.

Станом на 18:00 21.03.2022 року, з початку війни, в Харкові та Харківській області загалом загинуло 280 цивільних осіб, з них 15 дітей.


Резюме дня

За останню добу загинуло 4 цивільні особи, дітей серед загиблих немає (https://t.me/hueviykharkov/51198).

Загалом за добу рятувальники здійснили понад 35 виїздів для ліквідації пожеж, а також розбирання завалів зруйнованих будівель.

Піротехнічні підрозділи ДСНС також продовжували працювати, знешкоджуючи артилерійські боєприпаси, що не розірвались. Було відпрацьовано 25 адрес, де знаходились спрацьовані та не розірвані вибухонебезпечні предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/1469).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: