Публікація

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 травня 2022 року

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 16 травня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Джерело сайт ХПГ


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


 

Російський снаряд влучив у склад, де ймовірно зберігалася аміачна селітра, 16 травня, фото: t.me/tipichnoe_xtz

Вранці внаслідок обстрілу було зруйновано Будинок культури у м. Дергачі. В Дергачівській артилерійських ударів зазнали не тільки Дергачі, а й селища Безруки, Слатине, Прудянці, РуськаЛозова (https://t.me/tipichnoe_xtz/33952https://www.facebook.com/Zadorenko/posts/670060610765528).

Внаслідок обстрілу селища Печеніги Чугуївського району снаряд потрапив в житловий будинок, загинув 62-річний чоловік, 27-річний чоловік отримав поранення (https://suspilne.media/240059-rosiani-obstrilali-pecenigi-na-harkivsini-colovik-zaginuv/https://t.me/suspilnekharkiv/12791https://t.me/kharkivlife/38729).

Печеніги, 16 травня, фото: facebook.com/MNSKHARKIV

Внаслідок обстрілу 2 цивільних поранено в с. Рогань (https://t.me/kharkivlife/38729).

Вдень російський снаряд влучив у склад на території Харківщини, де, за попередньою інформацію, зберігалася аміачна селітра (https://t.me/vekha/39231https://t.me/tipichnoe_xtz/33921).

Внаслідок обстрілу селища Циркунивиникло 4 пожежі. Горіли житлові будинки та гараж. 2 цивільні особи  поранено, 1 цивільний загинув.  (https://suspilne.media/240207-armia-rf-obstrilala-zvilnene-selo-pid-harkovom-spalahnuli-zitlovi-budinki/https://t.me/tipichnoe_xtz/33952https://t.me/kharkivlife/38729).

3 цивільних осіб поранено в с. Маріуполь, 2 поранено в с. Коробочкіно (https://t.me/kharkivlife/38729).


Резюме дня (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення):

Загиблих цивільних – 2 особи, поранено – 10.

Пошкоджених цивільних об’єктів – 15 (9 житлових будинків).

Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 11 виїздів на гасіння пожеж спричинених ворожими обстрілами у Чугуївському (5) та Харківському (6) районах області (https://t.me/DSNS_Kharkiv/1990).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: