Публікація

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 липня 2022 року

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 13 липня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Джерело сайт ХПГ


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Наслідки обстрілів Харківського метрополітену, 13 липня, фото: Олег Синєгубов

Вдень у результаті артилерійського обстрілу селища Золочів пошкоджено дев’ять будинків, знищено гараж та вантажний автомобіль. Горіли два лани пшениці. Пошкоджено газорозподільчу станцію, енергомереж (https://t.me/c/1006836030/49721https://t.me/suspilnekharkiv/15010https://suspilne.media/260245-obstril-zoloceva-13-lipna-poskodzeni-devat-budinkiv-znisenij-garaz-ta-vantazivka/).

Наслідки обстрілу Золочева Харківської області, 13 липня, фото: Віктор Коваленко, Супільне

Близько 17:00 у Богодухівському районі сталось 2 пожежі внаслідок ворожих обстрілів на території 2-х приватних домоволодінь. Там горів автомобіль, господарча споруда та частково дах будинку (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2352).

Під ворожі удари потрапили селища Циркуни та Руські Тишки (https://t.me/police_kh_region/10795https://t.me/suspilnekharkiv/15028).

Внаслідок потрапляння боєприпасу в Ізюмському районі зафіксоване загоряння на об‘єкті критичної інфраструктури. Там горів дах розподільчого пункту електромереж (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2352).

Також пожежа сталась у Салтівському районі Харкова на одному з об‘єктів транспортної інфраструктури (депо Метрополітену на Салтівці)  (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2352https://suspilne.media/260317-raketnij-udar-castkovo-zrujnuvav-depo-metropolitenu-u-harkovi-policia/https://suspilne.media/260647-okupanti-hocut-zupiniti-transport-u-harkovi-terehov-pro-obstril-depo-metropolitenu/https://t.me/kharkov_news_24/28387https://t.me/kharkov_news_24/28417).

Протягом доби в Харківській області поранення від російських обстрілів отримали 5 мирних мешканців: 2 людей в Харківському районі, 1 людина в Богодухівському, 2 людини в Ізюмському. На жаль, в Слатиному, Харківського району, загинув 55-річний чоловік (https://t.me/NLU1804official/1416).


Резюме дня (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення):

Загиблих цивільних – 1 особа, поранених – 5.

Нових повідомлень про зниклих безвісти цивільних  – не зафіксовано.

Пошкоджених цивільних об’єктів – 19 (10 житлових будинків).

Загалом за добу рятувальники здійснили 4 оперативних виїздів на ліквідацію пожеж, спричинених обстрілами (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2352).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: