Публікація

Карась Галерея та Українська Гельсінська спілка з прав людини розпочали акцію-протест «Упорно»

Її мета – спонукати Президента України накласти вето на закон України «Про внесення змін до статті 301 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за зберігання творів, зображень або предметів порнографічного характеру)», що передбачає встановлення кримінальної відповідальності за зберігання творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження.

Під час прес-конференції, з якої стартувала акція, Володимир Яворський , виконавчий директор УГСПЛ зазначив, що прийнятий Верховною Радою Закон необґрунтовано та непропорційно обмежує свободу вираження поглядів, втручається у внутрішню свободу особи. Він не досягає тієї мети, заради якої розроблявся. Створює велику загрозу зловживання цією нормою правоохоронними органами, що можуть використовувати її з метою корупції чи шантажу особи.

Лесь Подерев’янський , – учасник прес-конференції, запропонував законодавцям заборонити не тільки зображення статевого акту, а і сам статевий акт. Інакше боротьба йде з наслідками, а не з першопричиною.

Художник Олександр Ройтбурд пішов далі, і запропонував високопосадовцям заборонити зображення потенційних учасників статевого акту. Про всяк випадок.
Після прес-конференції відбулось відкриття художньої виставки, в якій взяли участь роботи Олександра Ройтбурда, Іллі Чічкана, Маши Шубіної, Стаса Волязловського, Іллі Ісупова та інших відомих українських художників

Також Українська Гельсінська спілка з прав людини направила до Президента лист із проханням накласти вето на Закон України «Про внесення змін до статті 301 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за зберігання творів, зображень або предметів порнографічного характеру)», під яким підписалося більше ніж 200 відвідувачів сайту УГСПЛ.

На фото зліва направо: Лесь Подерев’янський, Євген Карась, Володимир Яворський

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: