Публікація

Інститут права власності крізь призму європейських стандартів: вебінар для правників

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує юристів, адвокатів, суддів та прокурорів взяти участь у вебінарі «Захист права власності в умовах міжнародного збройного конфлікту крізь стандарти ст. 1 Протоколу 1 ЄКПЛ». Вебінар відбудеться 19 лютого о 13:00 на платформі Zoom.

Кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Це передбачає стаття 1 Протоколу № 1 ЄКПЛ. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права.

Сербіна Анастасія, тренерка

Як захистити своє право власності в умовах міжнародного конфлікту? Які зобов’язання має держава та чи може вона відступити від своїх зобов’язань? — на ці та інші питання дасть відповіді адвокатка та засновниця Тренінгової групи АС Анастасія Сербіна.

Під час вебінару учасники зможуть дізнатися більше про:

  • Інститут права власності крізь призму європейських стандартів: об’єкти, правомочності, легітимність втручання; 
  • Позитивні та негативні зобов’язання України щодо захисту права власності під час збройного конфлікту
  • Зміст «трискладового тесту»: законність вручання, легітимна мета, пропорційність 
  • Режим окупації та питання ефективного контролю як підстава перекладення відповідальності з України

Вебінар проведе Анастасія Сербіна, адвокатка, засновниця Тренінгової групи АС, член Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Донецької області.

Щоб взяти участь у вебінарі – заповніть анкету за посиланням або ж у формі нижче.

Коли: 19 лютого, 13:00-14:30

Де: на платформі Zoom, посилання надішлемо зареєстрованим учасникам напередодні вебінару. Пряма трансляція або запис вебінару не передбачаються

Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: