Публікація

Інформаційний бюлетень Харківської правозахисної групи

Розповсюджено нове число Інформаційного бюлетеню Харківської правозахисної групи „Права людини” (№ 1 за 2004 рік), яким охоплено повідомлення з 1 по 15 січня цього року.

В рубриці „Політика та права людини” опубліковано „Відкритий лист Зіновія Антонюка”: на думку колишнього багаторічного в’язня радянських таборів, моральна відповідальність лежить не тільки на можновладцях, але й на кожному громадянинові не у владі, що бачить негативні політичні рішення влади і не реагує. Також в цій рубриці стаття Наталії Ковальчук „Що відбувається в Мукачеві”.

В рубриці „катування та жорстоке поводження” розміщено статтю Ярослава Галаса „Садисти в міліцейській формі” та інформацію про фонд допомоги жертвам катувань та жорстокого поводження.

В рубриці „Свобода вираження поглядів” можна знайти інформацію про статистику порушень свободи слова за 2003 рік та матеріал про одеську журналістику.

Також в бюлетені міститься інформація з порадами на випадок перевірки неурядових організацій, в зв’язку зі створенням тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України.

Повний текст бюлетеню знаходиться на порталі „Права людини в Україні”: www.khpg.org.

Також на цьому порталі можна підписатися на електронну версію Інформаційного бюлетеню.

Секретаріат Ради українських правозахисних організацій

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: