Публікація

Громадські організації представили в парламенті аналітику

УГСПЛ долучилась до «Інформаційного ярмарку – 2016» у Верховній Раді

17 та 18 травня у Верховній Раді України відбувається «Інформаційний ярмарок – 2016». Презентація-виставка демонструє ресурси організацій громадянського суспільства, які співпрацюють з парламентом.

Всього у заході взяли участь 39 неурядових громадських організацій, міжнародних донорських організацій та аналітичних центрів. Результати їхніх досліджень свідчать про ефективність співробітництва з народними депутатами задля покращень у законодавчій галузі.

DSC_7363

Українська Гельсінська спілка з прав людини представила 11 аналітичних публікацій, серед яких огляд «Крим без правил», дослідження прав дитини в умовах збройного конфлікту на Сході України «Дитинство під прицілом»,  доповідь правозахисних організацій «Права людини – 2015» та інші.

Подію організовано Програмою Агентства США з міжнародного розвитку USAID  «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво». Виставка відбувається в стінах парламенту вже у восьме, починаючи з 1998-го року.

DSC_7398

DSC_7381

DSC_7421

DSC_7393


Дану роботу підтримано Програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.  

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: