Публікація

Хмельницька поліція відмовила у допомозі переселенцям

Юристи УГСПЛ у регіоні захищають права українських громадян.

До юриста громадської приймальні УГСПЛ у місті Хмельницькому Романа Рачка звернулася переселенка зі Сходу України. Жінка та члени її сім’ї, в тому числі малолітня онука, потрапили в аварійну ситуацію під час користування ліфтом в одній з хмельницьких багатоповерхівок. Внаслідок цієї події люди зазнали втрат фізичного та психічного здоров’я.

Міське відділення поліції, з грубими порушенням норм Кримінально-процесуального кодексу України, відмовило жінці у відкритті кримінального провадженння. Юристи УГСПЛ оскаржитили дії поліції відповідно до ст. 303 КПК України. Ухвалою слідчого судді скарга була задоволена в повному обсязі. Наразі начальник слідчого відділу Хмельницького відділення поліції ГУНП в Хмельницькій області зобов’язаний внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та провести саме досудове розслідування.

Матеріли розслідування в майбутньому будуть покладені в основу позову про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

У разі, якщо у Вас виникли питання юридичного характеру, можете звертатись до Мережі громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: