Публікація

Дві громади на Сумщині та Черкащині проведуть комплексний аналіз стану дотримання прав людини

Звенигородка та Тростянець розпочинають роботу з комплексного аналізу стану дотримання прав людини. Саме ці дві громади обрали правозахисники Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) для апробації оновленого моніторингового інструменту «Місцевий індекс прав людини».

Протягом наступного місяця експерти Української Гельсінської спілки з прав людини пліч-о-пліч представниками громад будуть проводити певну роботу над визначенням дієвості та ефективності роботи різних підрозділів у громаді та впроваджуватимуть позитивні практики з дотримання прав людини.

Зустріч з представниками Тростянецької громади Сумської області

В Звенигородській громаді Черкаської області ініціатива стартувала в кінці минулого тижня – на робочій нараді міського голови Олександра Саєнка з працівниками виконавчого комітету та УГСПЛ. Експерт спілки Тарас Щербатюк надав інформацію про порядок проведення моніторингу та план роботи з впровадження позитивних практик з захисту прав людини у громаді.

Зустріч з представниками Звенигородської громади Черкаської області

Наталія Єсіна, експертка проєкту, яка розповіла про масштабну ідею опробування оновленої методології Місцевого індексу прав людини в Тростянці Сумської області на зустрічі з фахівцями відділу соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу правового забезпечення Тростянецької міської ради.

Наталія Єсіна, експертка проєкту Місцевий індекс прав людини

– Дуже давно я мріяла провести дослідження саме по цій громаді. – розповідає Наталія Єсіна, – впевнена, це буде надзвичайно цікавий досвід, бо Тростянець має приклади роботи, з якими ми ще не стикалися під час аналогічних досліджень протягом минулих років. Більше того, оновлену методологію чекає практична перевірка на універсальність, логічність та повноту.

За результатами моніторингу громади матимуть перелік рекомендацій до покращення власної діяльності, перелік способів вирішення складних проблем, з якими стикаються щодня. Позитивним результатом цього проєкту стане підвищення нашого рейтингу для майбутньої співпраці з різними організаціями та фондами.

Більше про місцевий індекс прав людини дізнавайтеся на офіційному сайті ініціативи. 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Вимагаємо припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів

Представники українського громадянського суспільства констатують небезпечну тенденцію щодо переслідування органами правопорядку антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів...

12 April 2024

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: