Публікація

Двадцять засуджених Бердичівської виправної колонії № 70 Житомирської області оголосили голодування

21 жовтня 2014 року двадцять засуджених Бердичівської виправної колонії № 70 Житомирської області оголосили голодування і почепили на голову білі стрічки. Таким чином в’язні намагаються привернути увагу люстраційного комітету та громадськості.

Протягом багатьох років адміністрація Бердичівської ВК 70 систематично порушували права людини: катування та побиття засуджених, фабрикація порушень, поміщення в карцер з надуманих причин тощо. Повністю ігнорувалося право на оскарження засудженими умов утримання прокуратурою міста Бердичева та Житомирської обл. В’язні вимагають зустрічі з представником Генпрокуратури.

До сьогодні, адміністрація колонії абсолютно безкарно зберігає свої посади, а значить має повну можливістю здійснювати тиск на засуджених, які раніше піддавалися тортурам у даному закладі! Протести засуджених у вигляді голодувань не фіксуються, а голодуючих кидають до карцеру як порушників. Засуджені з-за грат передають звернення до Президента України Петра Порошенка:

«Ми звертаємося до Президента України! Петро Олексійович! Зверніть увагу на проблеми Пенітенціарної служби України з питань виконання покарань в області порушень прав людини в місцях позбавлення волі і, в тому числі, у Бердичівській ВК №70».

Заява про голодування засуджених була ними написана і передана адміністрації колонії проте адміністрація відмовляється приймати заяву. Акція носить абсолютно мирний і добровільний характер. Число голодуючих може зрости.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: