Публікація

Думайдан вирушає до Івано-Франківська!

29 листопада 2016 року об 11.00 у приміщенні Івано-Франківського краєзнавчого музею за адресою: вул. Галицька, 4а, місто Івано-Франківськ (Ратуша) відкриється фотовиставка «Думайдан – 2016: фотомиті». Виставка триватиме з 29 листопада по 4 грудня (з 10.00 до 17.00, понеділок – вихідний)Вхід вільний! Фотовиставка буде проведена в рамках експертного обговорення змін до національного екологічного законодавства за попередніми підсумками проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах».

Думайдан у Києві
Думайдан у Києві

Відвідувачі виставки побачать кращі фотографії харківського екологічного активіста Олега Перегона, який брав участь у захисті місцевого лісопарку від вирубки перед ЄВРО-2012; фотографії занедбаних парків Тернопільщини екологіста Олександра Степаненка, фотоісторії журналіста УГСПЛ Олега Шинкаренка, активістів Тамари Харчилави, Нінель Суслової та Олександра Чеботарьова про мирні протести на Київщині, серед яких: захист від вирубки орнітологічного заказника місцевого значення «Пірнівський», протести проти ліквідації озера Качине в Дарницькому районі міста Києва та проти вирубки парку «Чорний Гай» в Ірпені. Одна із представлених на фото історій: весною 2016 року загострився річний конфлікт щодо озера Качине на Позняках. Забудовник ЖК “Житлоінвестбуд-УКБ” вирішив засипати озеро і побудувати там багатоповерхівку.  Через декілька місяців забудовник звернувся до суду та почав вимагати від екологічних активістів та місцевих мешканців близько 200 000 гривень нібито за те, що вони перешкоджали йому засипати озеро.

Думайдан у Харкові
Думайдан у Харкові

 Також командою проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах» буде надано до обговорення присутніх бачення змін до українського екологічного законодавства, що покращить ситуацію у цій сфері.  Просимо участників дискусії заздалегідь ознайомитися з резолюцією та проектом змін до законодавства за таким посиланням:

http://precedent.in.ua/2016/11/03/zaproshuyemo-na-dumajdan-u-ternopoli/.

Думайдан у Львові
Думайдан у Львові

 

Думайдан у Тернополі
Думайдан у Тернополі

Організатори проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах»: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Міжнародна благодійна організація “Екологія – Право – Людина”, Громадська організація Центр правових та політичних досліджень “СІМ”, Екологічно-гуманітарного об’єднання “Зелений Світ”, Громадська організація “Зелений Фронт”. Проект реалізується за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Захід в Івано-Франківську здійснено в рамках проекту «Права людини понад усе», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Цей захід здійснено також за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Івано-Франківського краєзнавчого музею та Івано-Франківської обласної організації «Молода Просвіта». Інформаційні партнери заходу в Івано-Франківську: телерадіокомпанія “ВЕЖА”, телерадіокомпанія “Карпати”, інформаційно-аналітична газета «Репортер», агенція новин Galka.if.ua, радіо «Дзвони».

Після відкриття фотовиставки та експертного обговорення 29 листопада 2016 року о 14.00 відбудеться неформальне спілкування з відвідувачами за чашкою кави.

Контактна особа: Євгенія Бардяк, тел.: 0506787602

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: