![](https://www.helsinki.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/zahlushky-UHSPL-750-450-piks-7-380x145.png)
Вимагаємо звільнити важкохворого активіста «Кримської солідарності» Тофіка Абдулгазієва
Протягом останніх семи місяців стан здоров’я засудженого до 12 років у колонії суворого режиму кримського...
23 July 2024
Якою має бути співпраця поліції та громади? Як дільничні поліції мають інформувати населення про їх права та захищати їх? Ці теми стали основними на тренінгу для дільничних поліції, що відбувся на Черкащині. Тренінг є складовою частиною проекту з налагодження комунікації між поліцією та громадою у Черкаській області. Попередньо правозахисники провели роботу з керівництвом Головного управління Національної поліції у Черкаській області, органами місцевого самоврядування та Службою зайнятості у питаннях підвищення безпеки у громадах. Було виявлено необхідність залучення до даного процесу дільничних поліції, які безпосередньо контактують з населенням.
Тренер Наталія Козаренко навела закордонні та національні приклади комунікації між громадою та поліцією, які необхідно запровадити у майбутньому на рівні громад Черкаської області. Також вона розповіла про приклади співпраці між поліцією та неурядовим організаціями щодо розбудови систем безпеки на місцевому рівні. Учасники виявили зацікавленість у запровадженні даного напрямку своєї роботи, а отже надалі будемо разом започатковувати різні моделі комунікації між громадою, поліцією та органами місцевої влади задля підвищення рівня безпеки у громадах.
Ще одним важливим напрямком роботи з національною поліцією, який вже започатковано організацією, є зміна інформаційної політики у поліції, підвищуючи рівень доступу населення до інформації про свої права безпосередньо в правоохоронних органах. Черкаський правозахисний центр підготував Інформаційно-просвітницькі матеріали для розміщення в усіх дільничних пунктах поліції Черкаської області. Тож відтепер громадяни матимуть змогу безпосередньо у дільничного отримати всю необхідну інформацію про свої права та механізми їх захисту.
Черкаський правозахисний центр було створено на базі громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у Черкасах.
Проект «Посилення спроможності громад Черкаської та Херсонської областей впливати на роботу поліції з метою імплементації та прискорення реформи правоохоронної системи» реалізується за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів в рамках програми «Матра».
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Протягом останніх семи місяців стан здоров’я засудженого до 12 років у колонії суворого режиму кримського...
23 July 2024
17 липня 2014 року неподалік Торезу, що на Донеччині, армія РФ збила Boeing 777 –...
18 July 2024
У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної приймальнею УГСПЛ у м. Дніпро ГО «Правозахисна Група...
15 July 2024
У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної приймальнею УГСПЛ у Запорізькій області, у рамках глобальної...
15 July 2024