Публікація

УГСПЛ продовжує виконання проекту «Подолання безкарності за масові порушення прав людини та інші міжнародні злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту»

Минулого тижня юристи та документатори УГСПЛ спільно із журналістами hromadske.ua здійснили моніторинговий візит до міста Кривий Ріг, метою якого було зібрати докази серйозних порушень міжнародного гуманітарного права, вчинені під час збройного конфлікту на Сході України.

Зібрана інформація буде використана для правового захисту потерпілих та членів їх родин в міжнародних судових інстанціях, зокрема в Європейському суді з прав людини (ЕСПЛ), а також в органах захисту прав людини ООН.

Щиро дякуємо Батальйону Національного захисту «Кривбас» за допомогу в проведенні опитувань та організацію діяльності моніторингової групи УГСПЛ в місті Кривий Ріг, а також всім небайдужим родичам українських військовополонених.

Юрист УГСПЛ Сергій Мовчан

УГСПЛ продовжує роботу щодо фіксації грубих порушень прав людини у рамках проекту «Серйозні порушення норм МГП в зоні збройного конфлікту» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Проект реалізовується в рамках спільного конкурсу Міжнародного фонду «Відродження» та Програми розвитку ООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії «Подолання безкарності за масові порушення прав людини та інші міжнародні злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту»

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: