Публікація

Технічне завдання із відбору логістичної компанії для організації міжнародної конференції

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує тендер на відбір постачальника з надання логістичних послуг із організації та супроводу міжнародної конференції у рамках Програми USAID «Права людини в дії».

Конференція буде проводитися в рамках програми міжнародної технічної допомоги, звільненої від сплати ПДВ.

 

Дати: 5-7 червня 2024 року

Місце: Львів

Запланована кількість учасників: 150 (може змінитися)

 

Вимоги до приміщення:

Загальна конференц-зала щонайменше 350 квадратних метрів, із можливістю розміщення сцени, стільців та встановлення і належної роботи технічного обладнання відповідно до Додатку 2. Загальна конференц-зала має бути розміщена в укритті. Період оренди – 6-7 червня 2024.

Маленька конференц-зала щонайменше 100 квадратних метрів, із можливістю розміщення сцени, стільців та встановлення і належної роботи технічного обладнання відповідно до Додатку 2. Період оренди – 7 червня, перша половина дня.

Вимоги до проживання:

Одномісні номери стандартної категорії із можливістю раннього поселення або пізнього виселення за потреби (150 номерів).

 

Загальні вимоги до постачальника послуг:

Постачальник послуг має бути офіційно зареєстрований в Україні як юридична особа або фізична особа-підприємець (КВЕД 82.30), мати підтверджений досвід супроводу міжнародних заходів, що включає, зокрема, підбір та бронювання локації, підбір та покупку залізничних та авіаквитків, відповідно до вимог донора, підбір та координацію субпідрядників (технічний підрядник, кейтеринг, фотограф, синхронний переклад тощо), супровід заходу на місці, збір необхідної первинної фінансової документації та проведення компенсації транспортних витрат на місці. Попередній досвід роботи із неурядовими організаціями та за фінансування програм міжнародної технічної допомоги буде перевагою.

Для участі у тендері Постачальник має надати реєстраційні документи, а також заповнений Додаток 1.

Ціни у комерційній пропозиції мають бути достовірні. Перегляд у бік збільшення вартості за одиницю після підбиття підсумків тендеру та обрання переможця не буде можливим.

Відібраний постачальник буде залучений до організації заходу, що включатиме послуги, перераховані у Додатку 1, а також додаткові послуги із пошуку та координації субпідрядників, формування логістики, пошуку та покупки залізничних та авіаквитків, відшкодування транспортних витрат на місці тощо.

Фінальний перелік послуг буде узгоджений із переможцем тендеру.

Увага! Адреса пошти оновлена через технічні несправності попередньої скриньки.

Пропозиції приймаються до 12 квітня включно на пошту [email protected].

У темі листа потрібно зазначити «Відбір логістичної компанії для організації міжнародної конференції».

 

Додатки:

Додаток 1

Додаток 2

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: