Публікація

Щодо незаконних судових рішень

Вітаю!суть моєї справи така. При розподілі майна подружжя суд прийняв до уваги фіктивні розписки мого колишнього чоловіка згідно з якими я повинна віддати його батьку суму, еквівалентну вартості моїй частини майна. Крім того залишив право власності за колишнім чоловіком на майно, придбане за мої особисті кошти, (докази суду було надано) призначивши стягнути з колишнього чоловіка компенсацію, хоча моєї згоди і не питали. На рахунок суду від кошти також не вносив. Фактично згідно цього рішення я з трьома малесенькими дітьми опиняюся просто неба.Апеляційний та касаційний суди відмовили. Прошу адвоката подавати скаргу до вищої інстанції, але надії майже немає. Я у повному відчаю. Не знаю де шукати допомоги.Підкажіть,будь ласка, чи можу я звернутися до Європейського Суду з прав людини? Чи взагалі можливо мені чимось допомогти? Дякую.

Відповідь
Ви маєте право на звернення до Європейського суду з прав людини протягом 6 місяців з дня винесення остаточного рішення по її судовій справі в Україні.
Підставою звернення до Європейського суду може бути порушення Україною ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі – Конвенція) гарантує право на справедливий і публічний розгляд справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, при визначенні цивільних прав і обов’язків особи чи при розгляді будь-якого кримінального обвинувачення, що пред’являється особі.
Щодо судової практики, то у своєму рішенні Європейський суд проаналізував діяльність господарських судів України, у тому числі і Вищого господарського суду України, під час розгляду справи, у якій стороною виступало російське підприємство “Совтрансавто – Холдінг”, і констатував, що суди допустили порушення права юридичної особи на справедливий судовий розгляд справи, який мав також вплив на право власності заявника.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: