Публікація

Українські суди – незалежні vs безвідповідальні?

1September 2016

Протягом кількох років працівники львівського відділення Ощадбанку присвоювали кошти вкладників. Наразі справу однієї з жертв банківських шахраїв, пенсіонера Василя Дмитрика, можна вважати успішною. Скоро він має отримати власні кошти, якими чоловік не маг змоги розпоряджатись з моменту відкриття двох депозитних рахунків у 2013 році.

Судова тяганина тривала декілька років, оскільки банк відмовлявся брати на себе відповідальність за дії своїх працівників. Наразі Личаківський районний суд міста Львова погодився з аргументацією юристів Української Гельсінської спілки з прав людини та відхилив касацію Ощадбанку.

Справа Василя Дмитрика не є першою, де юристам УГСПЛ у Львові доводиться захищати права обманутих вкладників. Так у квітні цього року Спілка виграла аналогічну справу пенсіонера Івана Олексіва.

Дата:

Четвер,1 вересня, 11:00

Місце:

м. Львів, Інформаційна агенція ZIK (вул. Вороного, 3)

Учасники:

  • Олег Ільницький — юрист-аналітик Центру правових та політичних досліджень «СІМ», представник сторін у справах, підтриманих Центром стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Ніна Хома — юристка Центру «СІМ», представниця ошуканого вкладника Ощадбанку в стратегічній справі про захист права власності, підтриманої ЦСС УГСПЛ;
  • Василь Дмитрик — ошуканий вкладник Ощадного банку, інвалід 3-ої групи.

Контактна особа:

Ніна Хома, тел. 063 171 40 48

 

Захід відбудеться в рамках програми USAID «Права людини в дії».

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov  та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: