Публікація

Українські НУО отримають 990 тисяч євро у рамках Європейської ініціативи з демократії та прав людини

Представництво Європейської Комісії в Україні проводить конкурс мікро-проектів у рамках програми Європейської ініціативи з демократії та прав людини в Україні.

Загальна мета цього конкурсу полягає в оперативному реагуванні на потреби громадських організацій України, що займаються проблемами підтримки та захисту прав людини і демократизації, що включає:

1. Покращення доступу до правосуддя;

2. Моніторинг і звітування про стан дотримання прав людини та правозахисну діяльність;

3. Покращення ситуації з верховенством права та підвищення правового захисту прав людини. Проекти, що мають бути заявлені до 25 жовтня 2004 року, повинні розраховуватися на строк до 36 місяців і реалізовуватися в Україні. 

Європейська ініціатива з прав людини була заснована Європейським парламентом у 1994 році для підтримки розвитку в усьому світі демократичних суспільств, основоположними принципами яких є верховенство права та дотримання прав людини. Щорічно у рамках Європейської ініціативи надається близько 100 млн. євро на підтримку діяльності, що спрямована на захист прав людини, демократизацію та попередження конфліктів і впроваджується у першу чергу у рамках партнерства між громадськими та міжнародними організаціями.

В Україні Програма мікро-проектів Європейської ініціативи знову розпочала свою діяльність у 2003 році та реалізується в межах фінансування, наданого у 2002-2004 роках на загальну суму 1 млн. 590 тис. євро. У цілому після проведення минулорічного конкурсу проектів у рамках Європейської ініціативи громадським організаціям України було вже надано 9 грантів на загальну суму 581 тис. євро.

Інформацію про конкурс проектів та інструкції для учасників конкурсу можна отримати на Інтернет-сторінці Представництва Європейської Комісії в Україні за адресою: http://www.delukr.cec.eu.int (Конкурси та гранти на українській версії Інтернет-сторінки).

РУПОР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: