Публікація

Тренінг для адвокатів щодо діяльності у справах «колабораціонізму»

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує адвокатів на одноденний тренінг «Ефективна діяльність адвоката у справах «колабораціонізму»: цивільний та кримінальний аспекти», який відбудеться 22 квітня 2023 року у Києві.  

Тренінг є актуальним для адвокатів, які працюють в кримінальному провадженні, здійснюють представництво осіб в трудових правовідносинах, здійснюють захист честі, гідності та ділової репутації, та бажають поглибити свої знання про тактику та стратегію здійснення захисту/представництва у справах про колабораціонізм.

Сербіна Анастасія, тренерка

Разом із тренеркою – адвокаткою, засновницею Тренінгової групи АС, члену Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Донецької області Анастасією Сербіною учасники:

  • Сформують чітке розуміння термінів «колабораційна діяльність» та «колаборант»;
  • Оглянуть цивільний аспект колабораційної діяльності: для реалізації права на працю; для реалізації права на спадкування; для реалізації права захисту власності; для захисту честі / гідності / ділової репутації.
  • Розроблять алгоритми/вектори можливої діяльності адвоката під час здійснення представництва осіб, яких вважаються колаборантами; та під час супроводження бізнесу у вирішенні питання долі найманих працівників – колаборантів.
  • Оглянуть кримінальний аспект колабораційної діяльності: склад злочину, обставини, що виключають кримінально каране діяння.
  • Підвищать навички здійснення захисту у справах про колабораційну діяльність: сформують стратегії та тактики на різних етапах кримінального провадження.

Тренінг відбудеться 22 квітня 2023 року у Києві.  

Формат проведення очний. Витрати на проживання та проїзд організаторами тренінгу НЕ відшкодовуються. 

Для участі, зареєструйтесь за посиланням до 16 квітня. Кількість місць обмежена.  

З додаткових питань звертайтесь до координаторки Ольги Семенюк, за електронною поштою [email protected], або по телефону 050-965-31-47. 

Тренінг впроваджуватиметься в рамках Програми USAID Ukraine USAID Україна «Права людини в дії». 

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: