Публікація

Створюється Рада з питань ксенофобії, расової дискримінації й нетерпимості

Кабінет Міністрів України розпочав утворення Ради з питань ксенофобії, расової дискримінації й нетерпимості, до якої увійдуть представники центральних органів державної влади та наукових установ.

Віце-прем’єр-міністр України Дмитро Табачник доручив Міністерству юстиції та підпорядкованому міністерству Державному комітету у справах релігій, а також Міністерству освіти й науки, Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки, Міністерству культури, Держкомтелерадіо, науковим установам, зокрема, Інститутові політичних й етно-національних відносин, Інститутові історії, Інститутові соціології, Інститутові психології, Інститутові мовознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАН України запропонувати кандидатури фахівців, які б увійшли до складу Ради з питань ксенофобії, расової дискримінації й нетерпимості.

Відомства також повинні подати свої пропозиції до проекту Положення Ради з питань ксенофобії, расової дискримінації й нетерпимості, що розробляє Держкомнацміграції України. Головна мета створення такої Ради – запобігання проявів розпалення міжетнічної та расової ворожнечі.

На жаль, до складу Ради не планується залучити неурядові громадські організації, що працюють у цій сфері.

РУПОР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: