Публікація

Проміжний звіт про виконання Міжнародного пакту про економічні, соціальні та культурні права

До вашої уваги аналіз імплементації заключних висновків Комітету ООН з економічних, соціальних та культурних прав за результатами розгляду VI періодичної доповіді України

Звіт підготували автори-експерти Інґа Дуднік, Ірина Саранча, Тарас Щербатюк. Текст звіту подається в авторській редакції.

Під час своєї 52-ї сесії, яка відбулась у квітні-травні 2014 року, Комітет ООН з економічних, соціальних та культурних прав розглянув шосту періодичну доповідь України про виконання Міжнародного пакту про економічні, соціальні та культурні права. 13 червня 2014 року Комітет видав Заключні висновки, у яких уряду рекомендовано звернути увагу на ряд проблемних сфер. Серед сфер, що викликали занепокоєння Комітету є: подолання бідності, запобігання та протидія дискримінації, становище окремих вразливих груп, зайнятість та соціальне забезпечення, охорона здоров’я та протидія соціально небезпечним хворобам.

Українська Гельсінська спілка з прав людини пропонує аналіз досягнутих Україною результатів в імплементації Заключних висновків Комітету через два роки після їх отримання. Готуючи відповіді на висловлені Комітетом рекомендації, ми орієнтувались, зокрема на: становище України в оцінках міжнародних організацій та моніторингових місій; найбільш важливі новели законодавства, законопроекти, підзаконні акти; зміни у судовій практиці; діяльність громадських організацій та діалог з державою, якщо останній мав місце.

Текст доступний у розділі “Видання” за посиланням.

Ця публікація підготовлена та видана в рамках проекту «Права людини понад усе», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди Міністерства міжнародних справ Канади чи Уряду Канади.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: