Публікація

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових  інституцій у місцевих громадах». Київ – Харків – Запоріжжя – Кривий Ріг (зведені результати пілотного польового моніторингу) [Аналітичний звіт дослідження] / проф. А. Галай.– К.: Українська Гельсінська спілка з прав людини, 2019.

Розробка містить результати пілотування перших в Україні моніторингів реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах. Пілотні моніторинги проведені у червні-липні 2019 року експертами Української Гельсінської спілки з прав людини у межах проекту «Протидія радикалізму і популізму, захист прав ЛГБТКІ спільноти, організацій та ініціативних груп, що працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації, засобами освітніх та адвокаційних заходів».

Монітори: Андрій Кравчук, експерт правозахисного ЛГБТ Центру «Наш світ» – дослідження у Києві та Запоріжжі. Тарас Щербатюк, голова громадської організації «Черкаський правозахисний центр» – дослідження у Харкові та Кривому Розі.

Упорядник: Андрій Галай, координатор Місцевого індексу прав людини Української Гельсінської спілки з прав людини.

Керівник проекту: Максим Петров, Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Зведене дослідження знаходиться за посиланням.

Окремі результати моніторингу по місту Київ знаходяться за посиланням.

Окремі результати моніторингу по місту Харків знаходяться за посиланням.

Окремі результати моніторингу по місту Запоріжжя знаходяться за посиланням.

Окремі результати моніторингу по місту Кривий Ріг знаходяться за посиланням.

 

Дослідження здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: