Публікація

Оголошення про відкритий конкурс Української Гельсінської Спілки з прав людини

Назва програми «Реагування на порушення прав людини та посилення правової спроможності громадян та правозахисників в Україні» (скорочена назва «Права людини в дії»)

Донор:  Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) 

Організатор конкурсу: Українська Гельсінська Спілка з прав людини – неприбуткова, неполітична та незалежна громадська організація, є найбільшою асоціацією правозахисних організацій України, яка об’єднує 27 правозахисних недержавних організацій з метою захисту прав людини https://helsinki.org.ua/richni-zvity-2/

Спілка є виконавцем  програми «Права людини в дії» Human Rights In Action (HRA) 

Тривалість програми: 30 вересня 2022  – 07 вересня 2024

Опис контексту

Програма є подовженням чинного гранту як відповідь на виклик, пов’язаний з критичними потребами в захисті прав цивільних осіб в Україні,   поглибленого моніторингу порушень, пов’язаних з наслідками активних  бойових  дій, розширенням окупованих територій, спровокованими збройною агресією Російською Федерацією.

Пріоритети Програми 

Програма 2022 – 2024 р. передбачає розширення географічного покриття в рамках чотирьох стратегічних пріоритетів:  

 1. Розширення та посилення моніторингу дотримання та просування прав людини
 2. Посилення участі у стратегічних судових справах
 3. Вдосконалення та розширення роботи з підвищення обізнаності та посилення правової спроможності громадян
 4. Відновлення порушених прав та справедливості для жертв катувань та збройного конфлікту

Тривалість проєкту1 серпня 2023 – 30 травня  2024

Географічне охоплення:  національний рівень

Бюджет:   $ 90 000

Цільова група: народні депутати України, державні службовці та політичне керівництво органів державної влади, які беруть участь у формуванні та реалізації державної політики щодо деокупації та реінтеграції ТОТ АР Крим та м. Севастополя.

Пріоритетні активності в рамках Проєкту:   

 1. Проведення аналізу попередніх напрацювань органів державної влади та громадянського суспільства у сфері деокупації та реінтеграції окупованих територій, включаючи в інформаційній, освітньо-науковій, релігійній, культурній сферах
 2. Організація публічних та непублічних обговорень щодо гуманітарних аспектів деокупації території України (із фокусом на захисті прав людини, повазі до міжнародного гуманітарного права, доступі до освіти, культури та правосуддя)
 3. Підготовка та розміщення аналітичних матеріалів щодо гуманітарних аспектів деокупації території України
 4. Підготовка та розміщення журналістських матеріалів, організація теле та радіоефірів щодо  гуманітарних аспектів деокупації території України (перевага буде надаватися проектам, орієнтованим на міжнародну аудиторію)
 5. Надання експертної та/або технічної допомоги відповідальним органам влади, включаючи Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій, Постійне Представництво Президента України в АР Крим, Офіс Кримської Платформи, Офіс Уповноваженого ВР України з прав людини тощо.

До оголошення додаються формати документів, які є обов’язковими для подання організацією, а саме:  опис проєкту, робочий план, бюджет, форма оцінки ризику та відповідальності субгрантера.

До 2 червня 2023 потенційні учасники можуть звертатись з письмовими запитами щодо конкурсу competition@helsinki.org.ua.

Пакет документів організаціями подається  до  5 червня 2023 року, 18:00 за Київським часом в електронному вигляді на електрону адресу competition@helsinki.org.ua.

Організація повинна надати:

 1. Опис проєкту.
 2. Опис робочого плану.
 3. Бюджет.
 4. Форму оцінки ризику та відповідальності субгрантера.
 5. Свідоцтво про реєстрацію або витяг.
 6. Витяг  про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій з зазначенням коду неприбутковості.
 7. Статут (у форматі PDF).
 8. Резюме команди проєкту (основна команда проекту).
 9. Банківські реквізити (довідка з банку).
 10. Підтвердження реєстрації в системі System for Award Management (SAM) www.sam.gov.

Подробиці, критерії оцінювання та рекомендації: Оголошення про відкритий конкурс_ USAID_23.05.2023

Додатки:

Формат_проектної_заявки_проект_УГСПЛ_USAID 23.05.2023

Quick Start Guide (Ukrainian) for Getting a Unique Entity ID

SAM_Quick Start Guide for Getting a Unique Entity ID

Бюджет формат_проектної_заявки_проект_УГСПЛ_USAID 23.05


У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Вимагаємо припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів

Представники українського громадянського суспільства констатують небезпечну тенденцію щодо переслідування органами правопорядку антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів...

12 April 2024

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: