Публікація

Зарахування служби в органах внутрішніх справ до вислуги років для призначення пенсії

щодо зарахування до стажу за спеціалністю часу служби в органах внутрішніх справ, неоднозначенні тулмачення норм права з цього питання посадовими особами та порушення конституційних прав працівників. Справа розглядається у суди,тому потрібна консультативна допомога. Дякую і чекаю на відповідь

Питання зарахування стажу особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України регулюється Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 № 2262-XIІ та Постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. N 393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей».
Відповідно до цих нормативно-правових актів працівники органів внутрішніх справ належать до категорії осіб, які мають право на пенсію за вислугу років. Цим особам до вислуги років для призначення пенсії зараховується служба в органах внутрішніх справ з дня призначення на відповідну посаду.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: