Публікація

Як українському громадянину, з місцем прописки в Криму, влаштуватись на роботу в РФ?

День добрый!У меня Украинское гражданство,родители проживают на территории Крыма.Я по личным обстоятельствам переезжаю в Санкт-Петербург.Скажите,если я сделаю вид на жительство в Крыму,смогу ли я жить и работать в Санкт-Петербурге,без патентов и разрешений на работу?!Спасибо!

Відповідь
Згідно федерального закону Російської федерації, № 357-ФЗ от 24.11.2014, жителі безвізових країн (в т.ч. України) , що хочуть працювати в Санкт-Петербурзі, повинні отримати патенти, а жителі візових країн повинні отримувати дозволи на роботу. Робота для іноземних громадян без візи чи патенту в Російській Федерації не дозволяється.

Як правило, патенти на працю видаються на термін від одного до дванадцяти місяців. Їх також можна продовжувати.

Більше про видачу патентів читайте на http://www.ufms.spb.ru/desc/patent-cid-260/

Як для громадян України, Для отримання патенту необхідно зібрати такі документи: міграційну карту, паспорт власника приміщення, згодного прийняти іноземного громадянина, паспорт іноземного громадянина з нотаріально затвердженим перекладом, медичну довідку про відсутність ВІЛ-інфекції, дві кольорові фотокартки розміром 3 на 4 см.

Дивіться терміни й розцінки на http://petrograd.biz/ufms_patent.php

З іншого боку, хоча Крим юридично є територією України згідно Українського закону, і більшості інтернаціонального признання; Росія вважає Крим російською територією згідно Договору про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим 18 березня 2014 року. Тобто, громадяни Криму можуть бути прийняті Росією як громадяни Російської Федерації при умові, що вони визнають свою належність до Росії і відповідно змінять свій паспорт.

Дивіться більше на http://kro-krim.narod.ru/ZAKON/graganst.htm

Отже, якщо ви бажаєте працювати в Санкт-Петербурзі, вам все-одно прийдеться виробляти документи, і ви маєте визначитись які: чи патент як для громадянин України, чи паспорт громадянина Росії.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: