Публікація

Як отримати статус вимушеного переселенця?

Я из Луганской обл. Украина, пол года проживаю в Крыму г. СЕвастополь, хочу легализоваться и получить какой-то статус. Для РВП без квоты оснований нет. Если есть возможность то с квотой. Или другой статус, нужна помощь!

Відповідь
Відповідь залежить від того, де особа планує лишитись жити, та де має зареєстроване місце проживання.

Якщо громадянин України мав відмітку в паспорті громадянина України про зареєстроване місце проживання в АРК і надалі буде проживати в Криму, то в такому разі питання наразі не може бути вирішене, оскільки законодавством України не передбачено надання якогось статусу.

Якщо ж громадянин України має зареєстроване місце проживання – Луганська обл. (зона АТО) та вимушено планує переселитись в інше місто, село на території України, то така особа може звернутись для постановки на облік до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних в м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних в містах рад за отриманням довідки (згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.14 № 509 “Про запровадження обліку осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції”.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: