Публікація

Як можна відшкодувати половину вартості спільного з колишнім чоловіком авто, якщо той досі ним користується?

підскажіть, будь ласка, як діяти в такій ситуації: під час поділу майна колишній чоловік в суді програв пів- автомобіля. Суд присудив в мою користь сплату 50% вартості авто на момент судового процесу, виніс рішення та видав виконавчий лист з яким я звернулась до Держ. Виконавчої Служби. В ході подання виконавцем запитів виявилось що за колишнім чоловіком не закріплено рухомого та нерухомого майна, але його дружина до сих пір їздить на цоьму ж авто, за яку колишній має сплатити мені кошти, більше того реєстраційні номера авто не змінились. Разом з тим, колишній чоловік має в спільній частковій власності зі мною квартиру, в якій він не проживає фактично. На всі ці доводи держ виконавець тільки розводить руками і говорить що згідно з відповідей на запити у боржника відсутнє майно. Прошу вас підскажіть як вирішити дане питання, так як в процесі суду всі збереження було витрачено на послуги адвоката, та все марно. Заздалегідь вам вдячна.

Відповідь
Відповідно до п. 7.2 ЗУ «Про виконавче провадження», при виконанні в примусовому порядку виконавчих документів про стягнення сум коштів, що перевищують три мінімальні розміри заробітної плати, державний виконавець у першу чергу перевіряє наявність коштів на рахунках боржника шляхом направлення відповідних запитів, а також перевіряє майновий стан боржника.
З огляду на це, Виконавець зобов’язаний встановити наявність грошових коштів та майна у власності Боржинка. Якщо Ви впевнені, що у власності є пів квартири, можете подати скаргу на дії державного виконавця до Начальника відділу.
Відповідно до п. 9.2 ЗУ «Про виконавче провадження», начальник відділу має право перевірити будь-яке виконавче провадження, що перебуває на виконанні державних виконавців, які йому безпосередньо підпорядковані, з власної ініціативи чи за заявою (скаргою) стягувача або його представника у випадках, передбачених Законом.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: