Публікація

Щодо закінчення депозитного договору та щодо купівлі земельної ділянки

1)Що повинен робити в випадку:якщо після закічнення депозитного договору(я хочу забрати гроші)переконують залишити гроші надалі на депозиті, або взагалі відмовляються видавати 2)Якщо маю бажання розпочати власну справу(розведення риби)і хочу розпочати з самого мінімального, до кого повинен звертатись щоб придбати землю площею=0.5 га

Відповідь
1) Підстави виникнення цивільних прав та обов’язків у формі договору регулюються статтею 6 та главою 52 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435 – ІV.
Порядок повернення банками грошових коштів і банківських металів та сплата процентів за договорами банківського вкладу (депозиту) регулюється главою 3 постанови Національного Банку України від 03.12.2003 N 516 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 12 2003 р. за N 1256/8577 Про затвердження Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами.
Банк має право переконувати Вас подовжити термін дії договору, але у Вас є свобода договору.
Якщо банк не виконує свої зобов’язання то необхідно діяти відповідно до вищезгаданої постанови, або звернутись до Національно Банку України, як регулятора ринку банківських послуг України.

2)Порядок продажу земельних ділянок або прав на них регулюється главою 20 Земельного Кодексу України від 25.10.2001 № 2768 –ІІІ та іншими підзаконними нормативно-правовими актами. Для розгляду Вашого звернення в контексті поновлення Вашого порушеного права надайте, будь ласка, додаткову інформацію.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: