Публікація

Щодо умов договору купівлі-продажу

чи можливо повернути кредитни гро ши яки я сплачував за договором а товар не отримав.договор був складений (за державною програмою)

Відповідь
Згідно статті 655 Цивільного кодексу України за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов&#146язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов&#146язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму. Стаття 663 ЦК передбачає, що продавець зобов&#146язаний передати товар покупцеві у строк, встановлений договором купівлі-продажу. Якщо строк не встановлено, то стаття 530 ЦК дає вам право вимагати товар у будь-який час. І покупець має надати вам товар у семиденний строк з дня пред’явлення вимоги.
Згідно статті 665 ЦК у разі відмови продавця передати проданий товар покупець має право відмовитися від договору купівлі-продажу, оскільки не передача товару у договорі купівлі-продажу є зміною істотних умов договору (ст. 652 ЦК).
Пункт 5 статті 653 зазначає, що якщо договір змінений або розірваний у зв&#146язку з істотним порушенням договору однією із сторін, друга сторона може вимагати відшкодування збитків, завданих зміною або розірванням договору.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: