Публікація

Щодо отримання інформації про стягнуті суми грошових коштів в межах виконавчого провадження

Доброго дня. Скажіть будь-ласка як вирішити таку ситуацію. Виконавчий лист по-стягненню аліментів був направлений за належністю до другого відділу управління юстиції, для направлення по-місцю праці боржника. Коли боржник звільнився з роботи виконавче провадження закрили і направили по-місцю проживання боржника. Відкрито постанову про відкриття виконавчого провадження. Мені потрібно отримати довідку в управління праці соціального захисту населення про суму виплачених аліментів за той період коли виконавче провадження перебувало у другому відділі управління юстиції для одержання державної допомоги. У яку виконавчу службу мені потрібно звернутись з заявою для надання такої довідки,( у другий відділ управління юстиції там де виконавче провадження закрито чи у теперішній відділ по-місцю проживання боржника, там де відкрито виконавче провадження) ??? Чи має право надати мені цю довідку теперішній виконавець, так як у нього відкрите провадження по-справі і знаходяться матеріали справи???

Відповідь
Відповідно до ст. 12 Закону України «Про виконавче провадження», Сторони виконавчого провадження мають право ознайомлюватися з матеріалами виконавчого провадження. Державний виконавець відповідно має сприяти вам у здійсненні цього права, зокрема, й шляхом надання інформації щодо стягнутих сум грошових коштів.
Згідно з п. 3.2.2. Інструкції про проведення виконавчих дій, Якщо в процесі виконавчого провадження державному виконавцеві стало відомо, що змінилося місце проживання чи місцезнаходження боржника, матеріали виконавчого провадження надсилаються за місцем такого проживання чи знаходження боржника.
У пункті 11.2.7. згаданої інструкції зазначено, що копії платіжних доручень про перерахування коштів стягувачам долучаються до матеріалів виконавчого провадження, яким визначено належність указаних коштів стягувачам.
Таким чином, для отримання інформації щодо стягнутих сум грошових коштів в межах виконавчого провадження, необхідно звернутися до відділу Державної виконавчої служби, в якому відкрито виконавче провадження за вашим виконавчим документом. Державний виконавець зобов’язаний надати таку інформацію вам як стороні виконавчого провадження.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: