Публікація

Щодо невиплати заробітної плати

Мне не выплачивают зарплату с 2012 года.Я обратилась и в прокуратуру и в районный суд, действий никаких я не вижу.С 18.04.2014 года я уволилась с ПАТ ШБУ№41. Я до сих пор не получила денег. Мне должны большую сумму. Мне не на что жить. Я до сих пор без работы, мы живем вдвоем с мамой ей 67 лет, она пенсионер, больное сердце, помогите, я не знаю куда еще мне писать звонить и обращаться,,,

Відповідь.
За невиплату заробітної плати в Україні передбачено кримінальну відповідальність. Ваше звернення в прокуратуру було цілком доречним. Якщо відсутні відомості щодо результатів розгляду вашої скарги прокуратурою, ви можете звернутися в ту ж прокуратуру з запитом щодо результату розгляду скарги. Крім того ви можете звернутися до вищестоящої прокуратури зі скаргою на бездіяльність щодо розгляду вашої заяви в прокуратурі.
Водночас ви можете звернутися з заявою про відкриття кримінального провадження щодо невиплати вам заробітної плати до міліції.
Звернення до суду є одним з найбільш дієвих способів захисту своїх порушених прав. Якщо ваш позов було подано відповідно до законодавства, суд розгляне вашу справу та за наявності підстав стягне на вашу користь належну вам заборгованість. Однак іноді рішення суду важко виконати, зокрема, у зв’язку з неплатоспроможністю боржника-роботодавця.
Наведені вище способи захисту права є найбільш дієвими з тих, що передбачені законодавством України.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: