Публікація

Щодо моменту, коли особа довідалась або могла довідатись про порушення свого права

Доброго дня! Я з 2012 року суджуся з ЛКП “Старий Сихів” у звязку з тим, що вони неправомірно нарахували і винудили мене заплатити їм зайві кошти за комунальні послуги. Я пройшов всі інстанції. Суди мені відмовили на тій підставі, що кошти мною сплачено в 2008 році, а рішення міської ради. яким було встановлено такі тарифи було скасоване також в 2008 році. Відтак. вони мені відмовляли на тій підставі, що я нібито мав дізнатись про рішення, яким скасовано рішення міської ради безпосередньо в суді. Хоча я стверджував і е дійсно так було, що дізнався про це рішення лише в 2010 році з публікаці в газеті Високий замок. Ввважаю що порушене моє право на справедливий суд, а також мої соціально-економічні права. Дуже Вас прошу мені допомогти.

Відповідь
Важливо зазначити, що статтею 257 Цивільного Кодексу України загальна позовна давність встановлена тривалістю у три роки.
Одночасно, пунктом 1 статті 261 Цивільного Кодексу України передбачено, що перебіг позовної давності починається від дня, коли особа довідалася або могла довідатися про порушення свого права або про особу, яка його порушила.
Таким чином, важливими моментами є час публікації рішення про скасування рішення міської ради та Ваша можливість (неможливість ) дізнатись про це.
Додатково повідомляємо, що для більш повного і всебічного з’ясування обставин цієї справи необхідне отримання додаткової інформації, а саме: які інстанції Ви пройшли; останні абзаци результативної частини рішень суду; на якій стадії зараз знаходиться справа.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: