Публікація

Щодо дотримання терміну для подачі заяви до ЄСПЛ

Чи не порушений термін для подачі скарги до ЄСПЛ? Якщо ні, то коли закінчується? Якщо рішення суду щодо невиплати середнього заробітку за період затримки розрахунку при звільненні не виконується, а працедавець-боржник є державне підприємство. Я думаю подати скаргу до ЄСПЛ про порушення державою мого права на справедливий суд (стаття 6 Конвенції про захист прав людини) та права на мирне володіння своїм майном (Перший протокол до Конвенції). 23.01.2013 – Заочне рішення суду від (набрало чинності 15.03.2013): 1. Стягнути з Державного підприємства на мою користь заборгованість по заробітній платі та компенсацію за невикористані відпустки; 2. Стягнути з ДП на мою користь середній заробіток за період затримки розрахунку при звільненні. 15.04.2013 – двома окремими Постановами відкриті виконавчі провадження з виконання двох окремих виконавчих листів від 11.04.2013 з однаковими номерами. 14.08.2013 – Постановою відкрито виконавче провадження з виконання посвідчення № 5 виданого КТС 09.08.2013 (Стягнути з Державного підприємства на мою користь заборгованість по заробітній платі та компенсацію за невикористані відпустки). 03.10.2013 – Постанова про закриття одного виконавчого провадження згідно виконавчого листа від 11.04.2013 (Стягнути з Державного підприємства на мою користь заборгованість по заробітній платі та компенсацію за невикористані відпустки) у зв’язку із стягненням суми у повному обсязі. !5.11.2013 – надіслав скаргу в Управління ДВС ГУЮ у м. Києві. 25.12.2013 – отримав відповідь на скаргу. Заздалегідь вдячний

Відповідь.

Європейський суд з прав людини приймає заяви до розгляду лише після того, як були використані усі внутрішні засоби юридичного захисту, і лише протягом шести місяців з дати винесення остаточного рішення.
Водночас невиконання рішення національного суду це є триваюче порушення, яке не закінчується Постановою про закриття виконавчого провадження, якщо рішення суду і далі залишається не виконаним. А отже, 6 місяців можна відраховувати лише тоді коли судове рішення було виконане. У Вашому випадку Ваше рішення залишається невиконаним.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: