Публікація

Чи можливо вклеїти до паспорта нове фото, не маючи місця прописки?

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо у мене немає діючої прописки (і проживаю далеко від місця останньої прописки) згідно законодавства чи маю я право вклеїти фото у територіальному відділі ДМС України, за місцем проживання, якщо так то згідно якого нормативно-правового акту і як повинен виглядати процес, які документи я матиму надати, в які строки? НАПЕРЕД ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!! НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!

Відповідь
Як відомо, фото в паспорті підлягає заміні (вклеювання) по досягненню 25-ти і 45-ти річного віку. Так, на останній сторінці паспорта кожного громадянина України є витяги з Положення про паспорт громадянина України (затв. Постановою ВРУ 26.06.1992 р. № 2503), згідно з яким «у паспорт при досягненні громадянином 25 – і 45-річного віку вклеюються фотографії, які відповідають її віку. Паспорт, в якому не вклеєні такі фотографії при досягненні його власником зазначеного віку, вважається недійсним ».

Записи, вклеювання фотокарток і відмітки у паспорті здійснюються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері громадянства – на практиці – територіальним підрозділом ДМС України за місцем проживання.

При цьому для кримчан та тимчасових переселенців встановлені винятки (Постанова Кабінету Міністрів України № 289 від 04.06.2014 року).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: