Публікація

У м. Рівне працює громадська приймальня УГСПЛ, що безоплатно надає юридичну підтримку постраждалим від війни

У м. Рівне працює громадська приймальня УГСПЛ, що безоплатно надає юридичну підтримку постраждалим від війни. Наші досвідчені фахівці готові допомагати з усіх правових питань, що пов’язані із війною та переселенням.

Джерело фото: smgn.com.ua, автор Dmytro Simagin.
  • Адреса приймальні:  м. Рівне, вул. Міцкевича, 32, каб.206, (приміщення готелю “Мир“, 2 поверх, вхід зі сторони перинатального центру).
  • Графік особистого прийому:  середа, п’ятниця з 10.00 до 15.00 (здійснюється виключно за попереднім записом за номером телефону: +38 097 77 97 244).
  • Консультації також можна отримати телефоном+38 097 77 97 244+38 067 363 41 31 (Telegram, Viber, WhatsApp, Signal).
  • Email: [email protected]
Громадські приймальні УГСПЛ, що допомагають постраждалим від війни, працюють за підтримки Програми USAID Ukraine «Права людини в дії».
У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: