Публікація

Хронологія подій у Миколаєві та Миколаївській області під час російсько-української війни: 28 квітня 2022 року

В ніч на 28 квітня 2022. Військові РФ продовжили обстріл Корабельного району м. Миколаєва з РСЗВ «Смерч» з використанням касетних снарядів. Пошкоджено десятки приватних домогосподарств, цивільні автомобілі, магазини. Касетні боєприпаси потрапили до дитячого майданчику та двір навчального закладу (https://suspilne.media/233719-rosijski-vijska-gatili-po-mikolaevu-z-rszo-zaboronenimi-kasetnimi-snaradami/, https://korabelov.info/2022/04/243964/novyj-obstrel-korabelnogo-rajona-postradali-zhilye-doma-avto-magaziny/, https://nikcenter.org/newsItem/68331)

В ніч на 28 квітня 2022. Під час обстрілу військових РФ Корабельного району м. Миколаєва з РСЗВ, у приватний будинок влучив ракетний двигун з РСЗВ «Ураган». Дім частково зруйнований, загиблих та травмованих немає (https://suspilne.media/233763-narodilis-v-sorocci-u-mikolaevi-v-privatnij-budinok-vlucila-raketa-ludi-ne-postrazdali/, https://korabelov.info/2022/04/244006/u-mikolaievi-v-privatnij-budinok-vluchila-raketa-tam-bulo-visim-ljudej-dvoie-ditej/)

В першій половині дня. Внаслідок ракетного удару військових РФ, у м. Миколаєві зруйновані виробничі приміщення з виготовлення будівельних матеріалів. Потерпілих немає (https://suspilne.media/233906-u-mikolaevi-vijska-rf-zavdali-raketnogo-udaru-po-pidpriemstvu-ok-pivden/, https://t.me/novostiniko/15968)

Протягом доби. В Миколаївській області поранення отримали 13 людей (https://t.me/mykolaivskaoblrada/1615)

 

Підсумок дня:*

Поранених цивільних – 13

Пошкоджених будинків – 12 (щонайменше)

Піротехніками ДСНС відпрацьовано 77 повідомлень, вилучено 110 вибухонебезпечних предметів (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/298297445812420)

Станом на 28 квітня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 2867 цивільних об’єктів. З них: – об’єкти житлового фонду – 2089, – медичні заклади – 28, – навчальні заклади – 144, – заклади культури – 64, – об’єкти промислових підприємств – 24, – об’єкти життєзабезпечення: газо – 109, електро – 241, водо – 8, теплопостачання – 7, – інші не військові об’єкти – 153 (https://www.facebook.com/mykoda/posts/360116166150203)

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви володієте інформацією про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму, щоб покращити якість документування злочинів, і, відповідно, якість доказів для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • вбивство, поранення цивільних;
 • вбивство, поранення медичного персоналу;
 • вбивство, поранення волонтерів;
 • пошкодження, знищення об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення медичних об’єктів (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення культурних, навчальних об’єктів;
 • пошкодження, знищення об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо);
 • побиття, зґвалтування, каліцтво;
 • утримання у заручниках;
 • пересування у населених пунктах ворожої техніки та її застосування/використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях;
 • артобстріл, авіаобстріл;
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів із стрілецької зброї;
 • привласнення майна цивільних осіб;
 • інше.

 

Особливо ми будемо раді бачити оригінальні фото та відео (без обробки та не із соцмереж), із яких можна отримати мета-дані.


*Інформація, відображена у категорії “Підсумок дня”, відповідає зібраним нами даним на момент публікації, потребує доповнення та уточнення.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: