Публікація

Гранти інституційної підтримки від Фундації Чарльза Стюарта Мотта

Починаючи з 2008 року, Фундація Мотта надає підтримку з метою організаційної розбудови, посилення спроможності правозахисної мережі УГСПЛ та особливо її громадських приймалень, а також підтримки створення більш сприятливого середовища для правозахисної діяльності в Україні в цілому.

З 2018 року головний акцент робиться на наданні безоплатної правової допомоги населенню та більш ширших питаннях доступу до правосуддя. Кінцевими бенефіціарами є як окремі особи, так і групи, права та свободи яких було порушено, особливо представники таких вразливих категорій населення, як ув’язнені, етнічні, релігійні та інші меншини, жінки, неповнолітня молодь, пенсіонери, люди з інвалідністю тощо. Також увага приділяється особам, які пережили тортури або іншим чином постраждали в результаті збройного конфлікту в України.

За кошти таких грантів УГСПЛ головним чином здійснює наступні види діяльності: надання безоплатної правової допомоги та підвищення правової обізнаності громадян, моніторинг дотримання прав людини в Україні та аналітична робота, ведення стратегічних судових справ, а також підвищення якості операційного функціонування організації.

Для отримання більш детальної інформація про діяльність Фундації Мотта та ту значну підтримку, яку вона надає організаціям по всьому світові з метою просування ідей справедливого, рівноправного та розвиненого суспільства, запрошуємо відвідати сайт www.mott.org.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: