Публікація

Вакансія на посаду координатора пост-навчальної діяльності у рамках освітнього напрямку УГСПЛ

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує конкурс на вакантну посаду координатора пост-навчальної діяльності у рамках освітнього напрямку УГСПЛ та програми «Розуміємо права людини».

 

Основні обов’язки:

 1. Організація роботи учасників, консультантів та залучених експертів, впровадження завдань пост-навчальної діяльності, моніторинг та оцінка якості роботи, формування звітів.
 2. Налагодження та підтримка системної співпраці між учасниками освітніх заходів, організаціями громадянського суспільства та ініціативних груп, залучених експертів та консультантів; налагодження співпраці та оформлення відносин учасників у формі партнерств та мереж, координація їхньої взаємодії.
 3. Участь у підготовці і проведенні освітніх та публічних заходів програми «Розуміємо права людини» та УГСПЛ, організація та супровід пост-навчальних  заходів та ініціатив (тренінги, воркшопи, вебінари,  стажування, фандрейзинг тощо).
 4. Залучення представників громад, учасників освітніх заходів програми та УГСПЛ, активістів ОГС та ініціативних груп до розбудови партнерської мережі та реалізації спільних ініціатив.
 5. Підготовка текстів інформаційних та просвітницьких матеріалів, адміністрування роботи сайту програми «Розуміємо права людини», робота у соціальних мережах.
 6. Координація діяльності мережі випускників програми, консультування та супровід ініціатив та проектів випускників, надання інформаційної, експертної, адміністративної та освітньої допомоги заходам та ініціативам випускників програми.
 7. Загальна координація і планування діяльності мережі випускників програми, організація виконання операційних планів, забезпечення проведення навчальних заходів в рамках загальної та спеціалізованої навчальної програми у форматі лекції, тренінгів, дискусій, майстер-класів від експертів, відомих журналістів, громадських діячів та правозахисників.
 8. Координація діяльності, інформування та підтримка постійного контакту з учасниками пост-навчальних заходів програми, розробка планів посилення організаційної спроможності для учасників програми та консультативний супровід випускників, ОГС та ініціативних груп по реалізації цих планів та ініціатив.
 9. Участь у підготовці та проведенні акцій та адвокаційних, інформаційних заходів мережі випускників програми.

 

Вимоги:

 1. Вища освіта.
 2. Вільне володіння українською, російською мовами (англійська вітається).
 3. Відповідальність, організованість, пунктуальність та комунікабельність.
 4. Вміння працювати в стресових умовах, здатність працювати в команді, вміння працювати самостійно й відповідально.
 5. Вільне користування ПК (MS Office, електронна пошта, бази даних, навички пошуку в Інтернеті, скайп).
 6. Управлінський досвід або досвід проектної діяльності від 2 років.
 7. Досвід у реалізації освітніх проектів, навички планування, моніторингу та оцінки результативності діяльності проектів.
 8. Комунікабельність, відповідальність, стратегічне мислення, висока мотивація, готовність до динамічної та напруженої роботи.

Перевага надаватиметься кандидатам із підтвердженим досвідом громадської діяльності.

 

Умови роботи:

Повний робочий день, але частина роботи може виконуватися дистанційно.
Розмір оплати праці визначається за результатами співбесіди.

 

Для участі в конкурсі просимо подати:

 1. Резюме.
 2. Мотиваційний лист, в якому описати свій досвід роботи, компетенції та бажаний розмір оплати праці.
 3. Посилання на власні профілі в соціальних мережах.

Зацікавлених осіб просимо надіслати необхідні документи та посилання на адресу електронної пошти (з назвою теми «Вакансія: Координатор пост навчальної діяльності у рамках програми»).

Адреса: [email protected].

Контактна особа: Назар Люсюк, HR-менеджер УГСПЛ, [email protected].

 

Кінцевий термін надсилання резюме та мотиваційних листів – 22 березня 2016 року включно.

В темі листа прохання зазначити «Координатор пост навчальної діяльності», в тілі листа вказати очікуваний розмір оплати.


Відбір кандидатів буде здійснюватися за результатами співбесіди серед найкращих кандидатів. Відібраних кандидатів, які відповідають зазначеним критеріям, буде запрошено на співбесіду. Кожен з кандидатів буде проінформований про результати відбору у письмовій формі.

Українська Гельсінська спілка з прав людини є асоціацією з 29 громадських правозахисних організацій, що працюють з метою захисту прав людини та основоположних свобод. Кадрова політика Спілки ґрунтується на принципі недискримінації, що передбачає рівні можливості для кандидатів незалежно від раси, кольору шкіри, віку, релігійних та політичних переконань, етнічного походження, статі, сексуальної орієнтації в процесі прийняття рішення щодо прийому на роботу або кар’єрного росту.

Докладну інформацію про діяльність Спілки можна знайти на сайті.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: