Публікація

Вакансія юриста(ки) у Центр стратегічних справ УГСПЛ

Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини» шукає юриста(ку) до Центру стратегічних справ. Наш Центр надає кваліфіковану правову допомогу жертвам порушень прав людини у справах, що змінюють судову практику на національному та міжнародному рівні.

 

Чим буде займатись юрист(ка) Центру:

– підготовкою процесуальних документів та представництвом інтересів осіб у судах та органах влади;

– підготовкою заяв до Європейського суду з прав людини та інших міжнародних органів (Міжнародного кримінального суду, тощо);

– координацією роботи адвокатів, що працюють у справах Спілки;

– аналізом законодавства та законопроектів щодо різних сфер прав людини;

– підготовкою, складанням та перевіркою юридичних документів, у тому числі юридичних звітів, правових позицій;

– узагальненням правової інформації та підготовкою аналітичних матеріалів;

– наданням юридичних консультацій;

– підготовкою відповідей на звернення громадян.

 

Вимоги до кандидата(ка):

– вища юридична освіта;

– досвід складання юридичних документів;
– добре розвинуті комунікативні навички;

– аналітичне мислення;
– персональна вмотивованість до роботи в сфері захисту прав людини;

– вільне володіння українською та російською мовами (усні та письмові навички);

– знання англійської мови на рівні не нижче Pre-Іntermediate (A2);

– здатність до командної роботи;

– вміння працювати з найбільш поширеними комп’ютерними програмами;

– вміння швидко навчатись.

 

Що ми пропонуємо:

  • роботу у організації, цінностями якої є права людини;
  • отримання унікального та конкретного досвіду співпраці з Європейським судом з прав людини та Міжнародним кримінальним судом;
  • роботу у демократичному і творчому колективі;
  • робоче місце у затишному офісі, недалеко від ст.м. «Контрактова площа»
  • своєчасну оплату праці на конкурентоздатному рівні.

Критерії, що вітаються й надають Вам перевагу:

– досвід роботи з міжнародними установами;

– наявність адвокатського посвідчення.

 

Зацікавлені кандидати мають надіслати резюме українською мовою та мотиваційний лист до 27 вересня 2022 року на адресу [email protected]. У темі листа треба зазначити «Юрист(ка) Центру стратегічних справ. У самому листі просимо вказати бажаний розмір фінансової винагороди.

Кандидати, які увійдуть до короткого списку, будуть повідомлені про результати відбору та запрошені до інтерв’ю. Кожен з кандидатів буде проінформований про результати відбору у письмовій формі.

Українська Гельсінська спілка з прав людини є асоціацією з 29 правозахисних організацій, які працюють у галузі захисту прав та основних свобод людини. Кадрова політика Спілки ґрунтується на принципі недискримінації, забезпечуючи рівні можливості для кандидатів та кандидаток незалежно від раси, кольору шкіри, релігійних, політичних або інших переконань, статі, віку, етнічного та соціального походження, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, громадянства, сімейного та майнового стану, місця проживання, а також мовних або інших ознак в процесі прийняття рішення щодо прийому на роботу або кар’єрного росту. Більш детальну інформацію про діяльність Спілки див. на сайті www.helsinki.org.ua.

 

Програма USAID «Права людини в дії» має за мету посилення відповідальності за порушення прав людини та воєнні злочини, що виникають внаслідок повномасштабної агресії Росії проти України, конфлікту на Сході України та незаконної тимчасової окупації Криму, а також закладання фундаменту для сталого миру та соціальної єдності. Завданнями Програми є (1) розширення та посилення моніторингу дотримання та просування прав людини; (2) посилення участі у стратегічних судових справах; (3) адосконалення та розширення роботи з підвищення правової обізнаності та посилення спроможності громадян; (4) відновлення порушених прав та справедливості для жертв катувань та збройного конфлікту.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: