Публікація

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує тендер на проведення міжнародної конференції

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує чотирьох-зіркові готелі Києва, розташовані у центральній частині міста, до співпраці в організації заходу у травні 2017 року.

Оскільки запланований захід проводитиметься за кошти, які отримані в рамках міжнародного договору про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво між урядами України та США, то зацікавлені учасники повинні мати можливість надання своїх послуг без ПДВ.

Реєстраційна карта проекту

Пропозиції для участі у тендері просимо направляти на електронну адресу: [email protected]. У темі листа просимо зазначити «Конференція 25-27 травня» та назву готелю, що подає пропозицію.

Термін подання пропозицій – 31 березня 2017р. до 23:59 за київським часом. Пропозиції, які подані після спливу терміну не передаються до розгляду тендерному комітету.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати лише в письмовій формі на адресу:  [email protected].

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду уповноважені представники УГСПЛ можуть контактувати з учасниками тендеру для отримання необхідних роз’яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі у тендері слід подати такі документи:

  1. Лист зацікавленості, який повинен містити назву готелю, адресу і контактну інформацію.
  2. Копії реєстраційних документів.
  3. Тендерна пропозиція відповідно до технічного завдання.  Ціни мають бути фіксованими у гривнях і без ПДВ.

Рішення тендерного комітету УГСПЛ буде прийнято до 7 квітня 2017 р. Про прийняте рішення будуть повідомлені усі учасники тендеру, що своєчасно надіслали пропозиції до УГСПЛ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: