Публікація

Вакансія менеджера(ки) з адвокації та PR

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує конкурс на зайняття вакантної посади менеджера(ки) з адвокації та PR.

Ключові обов’язки:

 • Розробка та впровадження адвокаційного плану, що включатиме активності на національному та міжнародному рівнях.
 • Налагодження співпраці, забезпечення комунікації та координації з представниками різних гілок влади, посольствами, міжнародними інституціями та громадськими організаціями.
 • Здійснення регулярного моніторингу та аналізу ситуації у сфері прав людини, що стосується збройного конфлікту та окупації, внесення пропозицій щодо необхідних інтервенцій для формування порядку денного у сфері прав людини.
 • Організація та модерація адвокаційних та інформаційних заходів, участь в ефірах тощо, представлення УГСПЛ на зовнішніх майданчиках (у т.ч. міжнародних).
 • Підтримка зв’язків та забезпечення комунікації із засобами масової інформації.
 • Підготовка публічних звернень, заяв, аналітичних довідок, участь у розробці (розробка) інформаційних матеріалів, а також надання даних для програмних звітів.

Кваліфікаційні вимоги – загальні вимоги:

 • Вища освіта та досвід роботи від 3 років на релевантній посаді.
 • Обізнаність щодо тематики прав людини (зокрема, в умовах конфлікту та окупації).
 • Досвід громадської та/або проектної діяльності.
 • Знання української та англійської мови (не нижче рівня upper-intermediate).

Спеціальні вимоги:

 • Розуміння специфіки роботи органів влади, міжнародних організацій та громадського сектору, а також процесу формування державної політики та законотворчих процесів.
 • Розвинені навички збору та аналізу інформації, письма, комунікації та ведення переговорів.
 • Відповідальність, організованість, системний підхід, проактивність, увага до деталей та мультизадачність, стресостійкість, вміння працювати у стислі терміни, виконувати роботу самостійно та в команді.
 • Наявність професійних контактів в органах влади, громадських організаціях та міжнародних інституціях буде перевагою.

Менеджер(ка) з адвокації та PR буде в першу чергу залучений(а) до реалізації Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», що виконується УГСПЛ з 2014 по 2022 рр.

Зацікавлені кандидати мають надіслати резюме та мотиваційний лист до 28 жовтня 2019 року на адресу [email protected]. У темі листа треба зазначити «Менеджер з адвокації та PR», в тілі листа вказати очікуваний розмір заробітної оплати.

Кандидати, які увійдуть до короткого списку, будуть повідомлені про результати відбору та запрошені до інтерв’ю.

Українська Гельсінська спілка з прав людини є асоціацією з 29 правозахисних організацій, які працюють у галузі захисту прав та основних свобод людини. Кадрова політика Спілки ґрунтується на принципі недискримінації, забезпечуючи рівні можливості для кандидатів та кандидаток незалежно від раси, кольору шкіри, релігійних, політичних або інших переконань, статі, віку, етнічного та соціального походження, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, громадянства, сімейного та майнового стану, місця проживання, а також мовних або інших ознак в процесі прийняття рішення щодо прийому на роботу або кар’єрного росту. Більш детальну інформацію про діяльність Спілки див. на сайті www.helsinki.org.ua.

 

Програма USAID «Права людини в дії» має за мету посилення відповідальності за порушення прав людини та воєнні злочини, що виникають внаслідок конфлікту на Сході України та незаконної окупації Криму, а також закладання фундаменту для сталого миру та соціальної єдності. Завданнями Програми є (1) Розширення та посилення моніторингу дотримання та просування прав людини; (2) Посилення участі у стратегічних судових справах; (3) Вдосконалення та розширення роботи з підвищення правової обізнаності та посилення спроможності громадян; (4) Відновлення порушених прав та справедливості для жертв катувань та збройного конфлікту.

 

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: