Публікація

УГСПЛ запрошує компанії до участі в тендері на постачання транспортера для переміщення людей з інвалідністю у візках по сходах будинку (оновлено)

Проект USAID «Права людини в дії», що виконується УГСПЛ, оголошує конкурс на отримання пропозицій.

Проект Агентства  США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», що виконується Українською  Гельсінською спілкою з прав людини, оголошує конкурс на отримання пропозицій щодо постачання транспортера для переміщення людей з інвалідністю у візках по сходах будинку для забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями до великої конференц-зали та приміщень загального призначення на другому поверсі будівлі Громадської спілки «Освітній дім з прав людини в Чернігові», які розташовані за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Количівка, пров. Луговий 1-Г, в рамках угоди № AID-121-A-14-00004 з USAID і згідно його напрямку  щодо матеріально-технічного оснащення  вище зазначеного будинку.

Для участі у конкурсі зацікавлені постачальники повинні подати:

  1. Лист зацікавленості, який повинен містити назву постачальника, адресу, контактну інформацію (телефон/факс, електрону пошту, адресу сторінки в Інтернет), П.І.Б. керівника організації, мати підпис керівника та печатку. Банківські реквізити;
  2. Цінову пропозицію (без ПДВ);
  3. Заповнену технічну записку;
  4. Копії реєстраційних документів;
  5. Офіційний лист постачальника підтверджуючий постачання однакового чи подібного товару в минулому (якщо таке мале місце), з необхідною інформацією про роки такого постачання, повну назву товару, а також імені покупцеві, його ім’я і контактного номеру телефона.

Документи направляються в письмовій формі на електронну адресу: [email protected]. В темі листа мають бути вказані EQ_USAID_2015 та скорочена назва організації, що подає заявку.

Термін подання пропозицій – до 12 липня 2016 року до 23.59 за київським часом. Заявки, подані після спливу терміну не передаються до розгляду тендерному комітету.

Рішення тендерного комітету Замовника буде прийнято до 15 липня 2016 р. Про прийняте рішення будуть повідомлені усі постачальники, що своєчасно надіслали свої пропозиції.

Всю необхідну інформацію про вимоги можна знайти чи отримати у додатку  до цього  листа або на сайті http://helsinki.org.ua.  Питання, пов’язані з цим тендером, розглядаються, лише якщо вони направлені на електронну адресу: [email protected].

 

Бажаємо успіху та чекаємо на Ваші пропозиції. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Запит на пропозиції

Технічна записка

Регістраційна картка проекту

З повагою,

Аркадій Бущенко,

Керівник проекту USAID «Права людини в дії»,

Виконавчий директор

ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: